НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES

ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
НЕМА НА ЗАЛИХА
ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES

Највисок квалитет на боксерски ракавици: ROOMAIF RBG-199


- Висококвалитетни боксерски ракавици

- Изработен од синтетичка кожа ROMATEX ™

- Паста за пена за максимална дистрибуција на шокот при удар

- Прилепен палец (екстра прицврстен) го намалува ризикот од повреда

- Прилагодливо затворање на Velcro

- Достапно во различни бои

- Се испорачува во висококвалитетно пакување MESH

- Достапно во различни големини (унци)

ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: ROOMAIF SPAR BOXING GLOVES
1890 ден.