НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM

RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
НЕМА НА ЗАЛИХА
RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM

 "RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM" - боксерски ракавици до максимални напори!

Специјално дизајнирани за оние кои тренираат и се борат често и жестоко, Ringhorns Destroyer боксерските ракавици ќе гарантираат оптимален комфорт и голема безбедност, со амбициозен и агресивен дизајн.

Не запирај. Удри повторно и повторно. Притиснете до максимален напор!

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Мултислојна пена за оптимална апсорпција и дистрибуција на ударниот бран.

- 100%  ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА кожа.

- Голема манжетна за подобра заштита на зглобот.

- Висок квалитет на велкро затворач.

- Прикачен палец за да го намалите ризикот од повреда.

- Врвен квалитет со незаменлива цена.

- Достапно во неколку бои (црно / сиво и црно / црвено).

SKU: RH-00003

Тежина: 0.7000

RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM
4290 ден.