НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Боксерски вреќи


RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПремиум PU: одличен дизајн и максимална издржливост.Достапно:130cm-35kg.Се продава полна, комплетирана.Најлон ултра-отпорни ленти.SKU: RH-00023-001Тежина: 35.0000состав: СТП..
9290 ден.
Вреќа "Leone 1947" AT 813
ПО НАРАЧКА (телефон)
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: АТ813
Ширина: 26cmВисина: 33cmМатријал: ПолиестерПостава: Памук..
3990 ден.
Вреќа "Leone 1947" AT 817
ПО НАРАЧКА (телефон)
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: AT 817
СЕ ПРОДАВА ПОЛНА + ЛАНЦИ ЗА ДРЖЕЊЕ НА ВРЕЌАТАШирина: 37cmВисина: 50cmМатеријал: ПолиестерПостава: Памук..
5990 ден.
Вреќа "Leone 1947" AT 818
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: AT 818
Ширина: 57cm Тежина: 20 килограмиМатеријал: ПолиестерПостава: Памук ..
9990 ден.
Вреќа "Leone 1947" AT 842
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: AT 842
СЕ ПРОДАВА ПОЛНА + ЛАНЦИ ЗА ДРЖЕЊЕ НА ВРЕЌАТАШирина: 37 cm Висина: 170 сантиметриМатеријал: ПолиутеранПостава: Памук ..
13800 ден.
ММА Вреќа "Leone 1947" AT 850
ПО НАРАЧКА (телефон)
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: AT 850
Ширина: 30 cm Висина: 100 сантиметриМатеријал: ПолиутеранПостава: Памук / ЕВА..
13390 ден.
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)