НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ММА ракавици


Бренд: Roomaif Име на продуктот: "ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа
Професионални "Roomaif" MMA ракавици, специјално дизајнирани и наменети за борби!Состав: 100 % високо-квалитетна кожа!Изработени од материјал кој има голема апсорбирачка моќ!Додатна заштитна во делот на зглобот!..
2190 ден. 2490 ден.
Бренд: Dragon Do Име на продуктот: DRAGON DO ELITE MMA GLOVES 100% кожа
MMA ракавици, специјално дизајнирани и наменети за борби!Изработени од 100% високо-квалитетна кожа со вградени елементи за голема апсорбирачка моќ!Долготрајност!Издржливост!Квалитет!"ДРАГОН ДО"..
2200 ден. 3390 ден.
LEGIONARIVS II MMA GLOVES GP102 LEGIONARIVS II MMA GLOVES GP102
-21 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: ММА GLOVES GP102
КАРАКТЕРИСТИКИДисциплини: MMA Пол: unisexМатеријал над дланка: PUМатеријал под дланка: PUОбвивка: 70% flex PU, 30% EVA..
2190 ден. 2780 ден.
MMA GLOVES GP112 MMA GLOVES GP112
-50 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: MMA GLOVES GP112
КАРАКТЕРИСТИКИЗатварање: "Velcro"Дисциплини: MMAПол: unisexМатеријал над дланка: PUМатеријал под дланка: PUОбвивка: 100% EVAРакав: PU..
1700 ден. 3390 ден.
RINGHORNS CHARGER SPARRING GLOVES by VENUM RINGHORNS CHARGER SPARRING GLOVES by VENUM
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SPARRING GLOVES by VENUM
Технички карактеристики:- Специјална пена со висока густина за добра амортизација.- Флексибилни и издржливи.- Голема манжетна за подобра заштита на зглобот.- Одличен квалитет Велкро.- Прикачен палец за намалување на ризикот од повреда.- Тежина: 0.6000состав: СТП - вештачка кожа;..
2390 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SPARRING GLOVES by VENUM
Технички карактеристики:- Специјална пена со висока густина за добра амортизација.- Флексибилни и издржливи.- Голема манжетна за подобра заштита на зглобот.- Одличен квалитет Велкро.- Прикачен палец за намалување на ризикот од повреда.- Тежина: 0.6000состав: СТП - вештачка кожа;..
2250 ден. 2390 ден.
SPARRING GLOVES VENUM CHALLENGER 3.0 - BLACK/GOLD SPARRING GLOVES VENUM CHALLENGER 3.0 - BLACK/GOLD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: SPARRING GLOVES VENUM CHALLENGER 3.0 - BLACK/GOLD
Venum Challenger 3.0 Sparring ракавици имаат совршена заштита благодарение на пената со висока густина.Секој рачен прст - вклучувајќи го и палецот - вклучува засилување што Ви дава оптимална заштита на вашата рака, дури и за време на најмоќните влијанија.Поддршката е обезбедена со двоен систем за ст..
2590 ден.
VENUM ATTACK MMA GLOVES - SKINTEX LEATHER VENUM ATTACK MMA GLOVES - SKINTEX LEATHER
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM ATTACK MMA GLOVES - SKINTEX LEATHER
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИГустина од 4oz.Високо квалитетна кожа Skintex.Нишка со висока густина за работи со игла.Слоевитa пена за подобра заштита и апсорпција на удари.Најдобро чувство за удобност.Високо одржување на зглобот благодарение на прилагодлив каиш.Ексклузивен систем Велкро прерамки за пред-п..
3890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER 3.0 SPARRING GLOVES - BLACKBLACK
Venum Challenger 3.0 Sparring ракавици имаат совршена заштита благодарение на пената со висока густина.Секој рачен прст - вклучувајќи го и палецот - вклучува засилување што Ви дава оптимална заштита на вашата рака, дури и за време на најмоќните влијанија.Поддршката е обезбедена со двоен систем за ст..
2350 ден. 2590 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER 3.0 SPARRING GLOVES - BLACKWHITE
Venum Challenger 3.0 Sparring ракавици имаат совршена заштита благодарение на пената со висока густина.Секој рачен прст - вклучувајќи го и палецот - вклучува засилување што Ви дава оптимална заштита на вашата рака, дури и за време на најмоќните влијанија.Поддршката е обезбедена со двоен систем за ст..
2350 ден. 2590 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER 3.0 SPARRING GLOVES - WHITE-BLACK
Venum Challenger 3.0 Sparring ракавици имаат совршена заштита благодарение на пената со висока густина.Секој рачен прст - вклучувајќи го и палецот - вклучува засилување што Ви дава оптимална заштита на вашата рака, дури и за време на најмоќните влијанија.Поддршката е обезбедена со двоен систем за ст..
2350 ден. 2590 ден.
VENUM CHALLENGER MMA GLOVES VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
Технички карактеристики:- 4 oz; - вештачка кожа;- голема абсорбирачка моќ;- изработени со неколку слоеви на компресирана пена за подобра заштита и абсорбирање при удар;- Прилагодливи за секоја рака;- Ексклузивен велкро систем за затворање;- Дизајнирано во Тајланд...
2890 ден.
Прикажани 1 до 12 од 24 (2 страни)