НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Ножни фокусери


ROOMAIF HAWKISH THAI PADS RED/WHITE ROOMAIF HAWKISH THAI PADS RED/WHITE
-7 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF HAWKISH THAI PADS RED/WHITE
ROOMAIF HAWKISH THAI PADS RKS-405- Висококвалитетни Таи фокусери- Изработена од силна ROMATEX ™ синтетичка кожа- 2 Велкро прицврстувачи и стабилна рачка- Дополнителни силни рабови и нитни за екстремна издржливост- Повеќеслојно обложување на апсорпција на влијание за подобра заштита- Идеални за Муаи..
2790 ден. 2990 ден.
ROOMAIF SPAR THAI PADS RKS-403 ROOMAIF SPAR THAI PADS RKS-403
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: ROOMAIF SPAR THAI PADS RKS-403
ROOMAIF SPAR THAI PADS RKS-403- Висококвалитетни Таи фокусери- Изработена од силна ROMATEX ™ високо-квалитетна кожа- 2 Велкро прицврстувачи и стабилна рачка- Дополнителни силни рабови и нитни за екстремна издржливост- Повеќеслојно обложување на апсорпција на влијание за подобра заштита- Идеални за ..
4500 ден.
VENUM LIGHT KICK PADS - SKINTEX LEATHER - BLACK/ICE (PAIR) VENUM LIGHT KICK PADS - SKINTEX LEATHER - BLACK/ICE (PAIR)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM LIGHT KICK PADS - SKINTEX LEATHER - BLACK/ICE (PAIR)
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИВисококвалитетна кожа Skintex за долготрајна издржливост. Заоблен дизајн кој нуди оптимална површина при ударите. Екстра густа подлога за подобрување на апсорпцијата на удари. Зајакната рачка за удобно и безбедно држење. Велкро ремени за прицврстување и прилагодено вклопувањ..
7750 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: Фокусери за нога "RINGHORNS CHARGER" by VENUM
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Повеќеслоен систем обезбедува добра амортизација.- Флексибилен и издржлив СТП.- Повеќе рачки за подобра стабилност.- Засилено шиење за подолг животен век.- Заоблен дизајн за поголема ударна површина.- Се продаваат во парови.- Црна боја.SKU: RH-00026-001Боја: црнаТежина: 4.00..
4990 ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)