НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Појаси за боречки вештини


Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM BJJ BELT
100% Памук BJJ (бразилски Jiu-Jitsu) Појас од ВЕНУМ.Големини:А1 = 260 см (приближно 102 инчи)А2 = 280 см (приближно 110 инчи)A3 = 300 см (приближно 118 инчи)А4 = 320 см (приближно 126 инчи..
1250 ден. 1390 ден.
Појас за бразилска џиу џица "Roomaif" Појас за бразилска џиу џица "Roomaif"
НАСКОРО
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Појас за бразилска џиу џица "Roomaif"
Појаси за бразилска џиу џицаГолемини: А3 и А4Материјал: 100% памук..
390 ден.
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Појаси за боречки вештини (карате, џудо, аикидо, џиу џицу, бџџ)
Појаси за повеќе боречки вештини - карате, џудо, аикидо, џиу џицу, бразилска џиу џица...Достапни во бела, плава, жолта, портокалова, зелена и кафена бојаДолжина на појасите: 2.5 и 3.5 метриМатеријал: 100% памук..
299 ден. 399 ден.
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)