НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Рачни фокусери


"THAI MASTER " фокусери (рака+нога)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: GM260
Затворање: ВелкроДисциплини: Муаи ТаиМатеријал: кожа од биволПодлога: Пена, ЕВА, латексОвие впечатливи фокусери се идеална алатка за тренирање на комбинации за брз рачни удари + лакти + коленото. Создадени од искуството на тајландските мајстори, тие станаа брзо популарни низ целиот свет и во моменто..
5390 ден.
RINGHORNS CHARGER PUNCH MITTS - BLACK RINGHORNS CHARGER PUNCH MITTS - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER PUNCH MITTS - BLACK
Jab, Jab, Cross! Уште еднаш! RINGHORNS CHARGER PUNCH MITTS – BLACK се основни алатки за секој борец кој сака да ја подобри својата брзина, фокус и координација.Лесен и отпорен, долготрајноста на Ringhorns Charger Punch Mitts е беспрекорна.Тоа е едноставно: Ringhorns Charger Punch Mitts ќе биде..
1990 ден.
VENUM LIGHT FOCUS MITTS - BLACK/BLACK (PAIR) VENUM LIGHT FOCUS MITTS - BLACK/BLACK (PAIR)
Ново НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM LIGHT FOCUS MITTS - BLACK/BLACK (PAIR)
Фокусери на Venum Light се совршени за удари со лакти или рачни удари.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПолу-кожа.Ултра лесна тежина за подобрена брзина на движење.Заоблен дизајн за супериорна удобност и  поголема заштита на раката.Компактен и мулти-густ систем на пена за подобра апсорпција на шокот.Venum..
3190 ден.
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)