НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Раш гарди


Бренд: Dedicated Nutrition Име на продуктот: Dedicated Dry-Fit Rashguard
Карактеристики:• 90% полиестер.• 10% еластан.• Жолти шавови.• Dedicated лого на градите...
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Kevin Levrone 01 LM Compression (долги ракави)
Класична компресирана спортска маица за секое тело, перфектна за Вашиот тренинг за сила.Благодарение на нејзината едноставност и квалитет, може да ја носите за повеќе спортски активности.На предниот дел има мала лого и “Kevin Levrone Signature Series” пишано за задниот дел позади вратот.Материјал: 1..
1590 ден. 1790 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Kevin Levrone 01 LM Compression (темно сива)
Класична компресирана спортска маица за секое тело, перфектна за Вашиот тренинг за сила.Благодарение на нејзината едноставност и квалитет, може да ја носите за повеќе спортски активности.На предниот дел има мала лого и “Kevin Levrone Signature Series” пишано за задниот дел позади вратот.Материјал: 1..
1550 ден. 1690 ден.
Бренд: MusclePharm Име на продуктот: Muscle Pharm Rashguard Pixel Logo
Специфични производи:92% полиестер 8% еластинНа кратки ракави.Големо печатено лого на градитеМала брендирана етикета од внатрешниот дел кај вратот...
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: RASHGUARD ABX28
КАРАКТЕРИСТИКИПол : UnisexМатеријал: Полиестер..
1990 ден. 3090 ден.
THE STRONGEST MKD RASH GUARD THE STRONGEST MKD RASH GUARD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: The Strongest Име на продуктот: THE STRONGEST MKD RASH GUARD
Технички карактеристики:- 87 % Полиестер - 13 % Спандекс, комбинација на материјали познат по својата еластичност и издржливост!!!- Технологија на компресирани влакна: подобрување на протокот на крв во вашите работни мускули со што се забрзува времето на опоравување;- Гумена обвивка + силиконска лен..
1590 ден.
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK MEN'S PERFORMANCE RASHGUARD
Компресирана маица со долги ракави  Venum Fight Week е дизајнирана ергономски за да ги исполни очекувањата на светските спортисти.Флексибилна и издржлива, го штити горниот дел од телото додека одржува целосен опсег на движење во текот на тренинзите.Оптималната компресија преку површината на шти..
3990 ден. 4190 ден.
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PERFORMANCE LONG SLEEVE RASHGUARD - BLACK UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PERFORMANCE LONG SLEEVE RASHGUARD - BLACK
Ново -5 %
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PER. LONG SLE. RASHGUARD
Компресирана маица со долги ракави  Venum Fight Week е дизајнирана ергономски за да ги исполни очекувањата на светските спортисти.Флексибилна и издржлива, го штити горниот дел од телото додека одржува целосен опсег на движење во текот на тренинзите.Оптималната компресија преку површината на шти..
3990 ден. 4190 ден.
VENUM ARROW LOMA SIGNATURE COLLECTION LONG SLEEVE RASHGUARD - BLACK/WHITE VENUM ARROW LOMA SIGNATURE COLLECTION LONG SLEEVE RASHGUARD - BLACK/WHITE
-8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM ARROW LOMA SIGNATURE COLLECTION LONG SLEEVE RASHGUARD
Овој рашгард од Venum е особено омилен на светскиот шампион во бокс,  Василиј Ломаченко.Лесен и издржлив, тој е идеален за тренинг на боречки спортови, како и за која било друга спортска активност. Обезбедува совршена удобност и го олеснува закрепнувањето. Силиконскиот појас го о..
3290 ден. 3590 ден.
VENUM CONTENDER 5.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - WHITE/CAMO VENUM CONTENDER 5.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - WHITE/CAMO
-6 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 5.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - WHITE/CAMO
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Технологија за компресија на Venum: нуди оптимален притисок врз мускулите и побрзо закрепнување.- 4-насочен спандекс: овозможува целосен опсег на движење.- Tel Dry Tech: лесно одстранување на потта, побрзо го лади телото.- Ергономски рабови и еластичен појас за да ја од..
3190 ден. 3390 ден.
VENUM CONTENDER 5.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - BLACK/RED VENUM CONTENDER 5.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - BLACK/RED
-6 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DRAGON'S FLIGHT RASHGUARD - SHORT SLEEVES
Технички карактеристики:- 87 % Полиестер - 13 % Спандекс, комбинација на маетеријали познат по својата еластичност и издржливост!!!- Технологија на компресирани влакна: подобрување на протокот на крв во вашите работни мускули со што се забрзува времето на опоравување.- Hard-wearing spandex ткаенина ..
2890 ден. 3090 ден.
VENUM CONTENDER 5.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - NAVY/SAND VENUM CONTENDER 5.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - NAVY/SAND
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 5.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - NAVY/SAND
Технички карактеристики:- 87 % Полиестер - 13 % Спандекс, комбинација на маетеријали познат по својата еластичност и издржливост!!!- Технологија на компресирани влакна: подобрување на протокот на крв во вашите работни мускули со што се забрзува времето на опоравување.- Hard-wearing spandex ткаенина ..
3090 ден.
Прикажани 1 до 12 од 42 (4 страни)