НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Спортски торби


Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: CLUB BAG AC930 CAMO
КАРАКТЕРИСТИКИ Волумен: 20 литриЗатворање: патентДлабочина: 15 смВисина: 45 смМатеријал: кордураШирина: 32 см..
1790 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: COMMANDO BAG
Капацитет: 60 литриЗакопчување: ПатентШирина: 32 cmДолжина: 80 cmМатеријал: Кордура..
2590 ден. 3590 ден.
Бренд: Dedicated Nutrition Име на продуктот: Dedicated Premium Gym Bag
Tехнички карактеристики:- Поголема торба  за да собера повеќе - Високо издржлив материјал- Уникатен дизајн.Странични џебови од двете страни и многу простор за чување на облеката, шејкерите, додатоците, крпи и други работи што можеби Ви се потребни.Спецификации на производот:- Големина: (Ш x Д x..
2290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: FA Bag
Стилска камо торба изработена од многу квалитетна ткаенина што е непропустлива за вода. Торбата има посебен страничен џеб за чевли (прицврстена со патент)Во внатрешноста има три помали џебови за додатоци (едната е прицврстена со патент) иДополнителна лента за носење на рамо. Торб..
1590 ден. 2190 ден.
Golds Gym Holdall Bag
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Gold`s Gym Име на продуктот: Golds Gym Holdall Bag
Со новата спортска торба "Golds Gym" значи дека не мора да оставите ништо зад себе. Таа е доволно голема за целата Ваша фитнес опрема, но може да се користи и како патна торба! Одликувајќи се со два странични џебови, со рамна основа и со можност за одвојување преку лентата за на рамо.Карактеристики:..
2290 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: MESH BAG
ИДЕАЛЕН ЗА ЧУВАЊЕ НА РАКАВИЦИ И ДРУГА ОПРЕМА НА КОЈА И ТРЕБА СЕКОЈДНЕВНО ПРОВЕТРУВАЊЕ Капацитет: 35 литриЗакопчување: ВрвкиВисина: 75 cmШирина: 45 cmМатеријал: Полиестер..
390 ден. 990 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM RIO SPORTS BAG
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИБисер Бран памук од 450g на м2,30 см во дијаметар и 65 см во должинаВодоотпорен СТП на днотоВезенаРемен на подесување за поголема удобностЗасилени рачкиМетални дупки за вентилацијаБрендиран патент Метал Венум.Бренд: VenumГолемина на торба: Единствена големинаТежина: 1.000000SK..
3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINER LITE EVO SPORTS BAGS - BLACK/GOLD
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ• Голем главен оддел• повеќе странични џебови• Печатење на торбицата• натпис на логото на венум• Везено венум лого• Горни области во мрежа за оптимална вентилација• Прилагодлив и поместен ремен за рамото• Големина: 680 x 330 x 260 mm. • Волумен: 63 литриБренд: Venum Големина н..
4650 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINER LITE EVO SPORTS BAGS - BLACK/RED
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ• Голем главен оддел• повеќе странични џебови• Печатење на торбицата• натпис на логото на венум• Везено венум лого• Горни области во мрежа за оптимална вентилација• Прилагодлив и поместен ремен за рамото• Големина: 680 x 330 x 260 mm. • Волумен: 63 литриБренд: Venum Големина н..
4650 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINER LITE EVO SPORTS BAGS - BLUE/WHITE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ• Голем главен оддел• повеќе странични џебови• Печатење на торбицата• натпис на логото на венум• Везено венум лого• Горни области во мрежа за оптимална вентилација• Прилагодлив и поместен ремен за рамото• Големина: 680 x 330 x 260 mm. • Волумен: 63 литриБренд: Venum Големина н..
4650 ден.
Спортска торба  BLACK EDITION AC941 Спортска торба  BLACK EDITION AC941
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: Спортска торба BLACK EDITION AC941
КАРАКТЕРИСТИКИЗатварање: патентВисина: 35 смДолжина: 65 смМатеријал: PVC / PAШирина: 33 смAC941Оваа пространа торба со капацитет од 70 литри е најдобриот избор за професионални борци и за оние кои имаат потреба од гломазна опрема за време на тренинг. Може да се користи како торба и како ранец. Главн..
3990 ден.
Спортска торба "Roomaif"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Спортска торба "Roomaif"
Спортска торба со димензии 60 х 30 см.Материјал: 100% полиестер..
890 ден.
Прикажани 1 до 12 од 27 (3 страни)