НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Спортски торби


CLUB BAG AC930 CAMO CLUB BAG AC930 CAMO
-56 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: CLUB BAG AC930 CAMO
КАРАКТЕРИСТИКИ Волумен: 20 литриЗатворање: патентДлабочина: 15 смВисина: 45 смМатеријал: кордураШирина: 32 см..
790 ден. 1790 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: COMMANDO BAG
Капацитет: 60 литриЗакопчување: ПатентШирина: 32 cmДолжина: 80 cmМатеријал: Кордура..
2590 ден. 3590 ден.
MESH BAG AC900 MESH BAG AC900
-61 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: MESH BAG
ИДЕАЛЕН ЗА ЧУВАЊЕ НА РАКАВИЦИ И ДРУГА ОПРЕМА НА КОЈА И ТРЕБА СЕКОЈДНЕВНО ПРОВЕТРУВАЊЕ Капацитет: 35 литриЗакопчување: ВрвкиВисина: 75 cmШирина: 45 cmМатеријал: Полиестер..
390 ден. 990 ден.
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK GEAR BAG
Претставете го UFC во движење со UFC x Venum Fight Night спортската торба. Контрастната флуоресцентна жолта обвивка ќе ви овозможи брзо и лесно да ја пронајдете вашата опрема.Нема повеќе да губите време во соблекувалната барајќи го вашиот штитник за заби.Торбата вклучува внатрешни мрежни џебови..
5790 ден. 5990 ден.
VENUM RIO SPORTS BAG VENUM RIO SPORTS BAG
-10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM RIO SPORTS BAG
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИБисер Бран памук од 450g на м2,30 см во дијаметар и 65 см во должинаВодоотпорен СТП на днотоВезенаРемен на подесување за поголема удобностЗасилени рачкиМетални дупки за вентилацијаБрендиран патент Метал Венум.Бренд: VenumГолемина на торба: Единствена големинаТежина: 1.000000SK..
2790 ден. 3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINER LITE EVO SPORTS BAGS - BLACK/GOLD
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ• Голем главен оддел• повеќе странични џебови• Печатење на торбицата• натпис на логото на венум• Везено венум лого• Горни области во мрежа за оптимална вентилација• Прилагодлив и поместен ремен за рамото• Големина: 680 x 330 x 260 mm. • Волумен: 63 литриБренд: Venum Големина н..
4450 ден. 4650 ден.
VENUM TRAINER LITE EVO SPORTS BAGS - BLACK/RED VENUM TRAINER LITE EVO SPORTS BAGS - BLACK/RED
-4 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINER LITE EVO SPORTS BAGS - BLACK/RED
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ• Голем главен оддел• повеќе странични џебови• Печатење на торбицата• натпис на логото на венум• Везено венум лого• Горни области во мрежа за оптимална вентилација• Прилагодлив и поместен ремен за рамото• Големина: 680 x 330 x 260 mm. • Волумен: 63 литриБренд: Venum Големина н..
4450 ден. 4650 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINER LITE EVO SPORTS BAGS - BLUE/WHITE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ• Голем главен оддел• повеќе странични џебови• Печатење на торбицата• натпис на логото на венум• Везено венум лого• Горни области во мрежа за оптимална вентилација• Прилагодлив и поместен ремен за рамото• Големина: 680 x 330 x 260 mm. • Волумен: 63 литриБренд: Venum Големина н..
4450 ден. 4650 ден.
Спортска торба "VENUM CAMOLINE SPORT BAG - BLACK/NEO YELLOW" Спортска торба "VENUM CAMOLINE SPORT BAG - BLACK/NEO YELLOW"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: "VENUM CAMOLINE SPORT BAG - BLACK/NEO YELLOW"
Tехнички карактеристики:- 100 % полиестер;- главен дел со патент;- мали внатрешни џебови + 2 странични џебови;- прилагодлив, појачан дел на ременот за носење.- димензии: 480 х 200 х 210 милиметри;- ВЕНУМ лого....
2790 ден.
Спортска торба "VENUM CAMOLINE SPORT BAG - BLACK/WHITE" Спортска торба "VENUM CAMOLINE SPORT BAG - BLACK/WHITE"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: "VENUM CAMOLINE SPORT BAG - BLACK/WHITE"
Tехнички карактеристики:- 100 % полиестер;- главен дел со патент;- мали внатрешни џебови + 2 странични џебови;- прилагодлив, појачан дел на ременот за носење.- димензии: 480 х 200 х 210 милиметри;- ВЕНУМ лого....
2790 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: "VENUM CHALLENGER PRO BACKPACK - GREY/BLACK"
Tехнички карактеристики:- изработен од полистер, водо-отпорен;- дел за чување на лап топ до 17Ќ'';- џеб за МП3 плеер;- голем главен дел со патент;- половични патенти за повеќе затворање на разни делови од торбата;- дел за чување на канистер за вода во дел појачан со ластици;- ергономски додадени дел..
2990 ден. 3150 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: "VENUM CHALLENGER PRO BACKPACK - KHAKI/BLACK"
Tехнички карактеристики:- изработен од полистер, водо-отпорен;- дел за чување на лап топ до 17Ќ'';- џеб за МП3 плеер;- голем главен дел со патент;- половични патенти за повеќе затворање на разни делови од торбата;- дел за чување на канистер за вода во дел појачан со ластици;- ергономски додадени дел..
2990 ден. 3150 ден.
Прикажани 1 до 12 од 23 (2 страни)