НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Штитници за гениталии


Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: GROIN GUARD PR321
Штитник за гениталии (суспензор) "Leone"Памук 100%..
690 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER GROIN GUARD & SUPPORT
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИДва слоја за врвна заштита на препоните.Анатомскиот дизајн ја реплицира формата на телото на спортистот и обезбедува неограничена подвижност.Гелот и гумата го минимизираат ударот и обезбедуваат високо ниво на удобност.Совршено прилагодено за Venum Dry Tech ™ поддржувачот кој о..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER GROIN GUARD & SUPPORT
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИДва слоја за врвна заштита на препоните.Анатомскиот дизајн ја реплицира формата на телото на спортистот и обезбедува неограничена подвижност.Гелот и гумата го минимизираат ударот и обезбедуваат високо ниво на удобност.Совршено прилагодено за Venum Dry Tech ™ поддржувачот кој о..
1540 ден. 1690 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: PR326
КАРАКТЕРИСТИКИПол: ЖенскиМатеријал: СТП / ПЛПодлога: 75% ЕВА, 25% СТП..
1290 ден. 1590 ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)