НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Штитници за глава


RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Високо квалитетен СТП: флексибилен и отпорен.- Пена со висока густина: оптимална апсорпција на шок.- Горна лента за заштита на главата.- Velcro затворање за подобро да ..
2490 ден.
Прикажани 13 до 13 од 13 (2 страни)