НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS NITRO HEADGEAR

RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
-4 %
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

PU со висок квалитет: флексибилен и отпорен за да обезбеди максимален животен век.

Вградена пена со висока густина: оптимална апсорпција на ударите.

Велкро затварање на задниот дел: совршено прилагодено вклопување.

Достапно во неколку бои: црна, црвена, црна / црна, црна / нео жолта.

Единствена големина.

Бренд: Ринг Хорнс

Тежина: 0.3000

SKU: RH-00022-114

RINGHORNS NITRO HEADGEAR
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: RINGHORNS NITRO HEADGEAR
Клуб цена: 4690 ден.
Редовна цена: 4890 ден.

Достапни опции