НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS NITRO HEADGEAR

RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
НЕМА НА ЗАЛИХА
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR
RINGHORNS NITRO HEADGEAR

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

PU со висок квалитет: флексибилен и отпорен за да обезбеди максимален животен век.

Вградена пена со висока густина: оптимална апсорпција на ударите.

Велкро затварање на задниот дел: совршено прилагодено вклопување.

Достапно во неколку бои: црна, црвена, црна / црна, црна / нео жолта.

Единствена големина.

Бренд: Ринг Хорнс

Тежина: 0.3000

SKU: RH-00022-114

RINGHORNS NITRO HEADGEAR
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: RINGHORNS NITRO HEADGEAR
4890 ден.

Достапни опции