НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"

Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"
Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"
Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"

Штитник за глава со дополнителна пластична заштита
Материјал: DX
Примена во ММА, Кунг Фу, ЏКД спаринзи и борби

Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"
1990 ден.

Достапни опции