НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

"JUNIOR" HEADGEAR CS429

"JUNIOR" HEADGEAR CS429
"JUNIOR" HEADGEAR CS429
-11 %
"JUNIOR" HEADGEAR CS429
"JUNIOR" HEADGEAR CS429

КАРАКТЕРИСТИКИ 

Детска кацига

Дисциплини: бокс, кик бокс, муаи таи, карате, кунг фу, мма

Закопчување: "Velcro" + врвки

Материјал: PU/PL

Обвивка: 100% EVA

"JUNIOR" HEADGEAR CS429
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: "JUNIOR" HEADGEAR CS429
Клуб цена: 2390 ден.
Редовна цена: 2690 ден.