НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Штитници за колена


KNEE PADS PR328 KNEE PADS PR328
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: KNEE PADS PR328
КАРАКТЕРИСТИКИПол: unisexМатеријал: ПолиестерОбвивка: 90% PU, 10% EVA..
990 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM KONTACT GEL KNEE PAD - BLACK/BLACK
Venum Kontact Gel Kneepads обезбедуваат оптимална амортизација, совршено вклопување на коленото и неспоредливо задоволство во Вашите тренинзи!Обезбедена технологија Venum Gel Shock System ™, Kontact Gel kneepads, патентираниот дизајн е заштита која ќе сакате да ја ставите за време на Вашите спаринг ..
1890 ден.
Еластични штитници за колена "Roomaif"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Еластични штитници за колена "Roomaif"
Еластични штитници за колена "Roomaif"Материјал: 100% памук..
390 ден.
VENUM KONTACT GEL KNEE PAD VENUM KONTACT GEL KNEE PAD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM KONTACT GEL KNEE PAD
Venum Kontact Gel Kneepads  обезбедува оптимална апсорпција при шок, совршено вклопување на коленото и неспоредливо задоволство во новите бои што ги уживате!Обезбедена технологија Venum Gel Shock System ™, Kontact Gel kneepads, патентираниот дизајн е заштита која ќе сакате да ја стави..
1890 ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)