НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Штитници за лакти


Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: ELBOW GUARDS PR327
КАРАКТЕРИСТИКИЗатварање: "Velcro"Дисциплини:  Маи Таи/ ММАПол: unisexМатеријал: nylon/PLОбвивка: 75% EVA / 25% PU..
690 ден. 1090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT" ELBOW PROTECTOR
Venum "Kontact" штитници за лакти изработени од високо-квалитетен памук.Неопходна опрема оние кои тренираат Таи Бокс и ММА.Штитниците се перат во машина за перење...
1290 ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)