НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Штитници за нозе


Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS – BLACK Се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата. Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин. На врвот имаат “Velcro” затворање и елас..
1250 ден. 1350 ден.
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
-8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
-8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
RINGHORNS NITRO ANKLES SUPPORT RINGHORNS NITRO ANKLES SUPPORT
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS NITRO ANKLES SUPPORT
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПамук / Спандекс измешани за одличен комфор.Анатомски облик за подобра заштита.Се продаваат во пар.SKU: RH-00013-001Боја: црнаТежина: 0.2000состав: 50% памук 50% спандекс..
790 ден.
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: SHIN PROTECTORS CAMO
THORN + fit Штитниците за нозе се изградени со издржлив 5мм неопрен, со добра вентилација на материјалот  и еластична целосна печатена ткаенина на задната страна. Тие нудат крајна заштита на Вашите нозе при скокање на кутија, качување по јаже, чучњеви, преклони итн... Тие се лесни, малку компре..
1190 ден. 1490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT"ANKLE SUPPORT-MUAY THAI/KICK BOXING
Нашите «Kontact» штитници за зглобови беа дизајнирани да ги задоволат очекувањата пред се на кик боксерите и таи боксерите.На овој начин, тие ќе Ви обезбедат комплетна заштита, од стапалата па до Вашиот скочен зглоб. Нивната специфична структура накомбинирање ..
750 ден. 890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT"ANKLE SUPPORT-MUAY THAI/KICK BOXING
Нашите «Kontact» штитници за зглобови беа дизајнирани да ги задоволат очекувањата пред се на кик боксерите и таи боксерите.На овој начин, тие ќе Ви обезбедат комплетна заштита, од стапалата па до Вашиот скочен зглоб. Нивната специфична структура накомбинирање ..
890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT"ANKLE SUPPORT-MUAY THAI/KICK BOXING
Нашите «Kontact» штитници за зглобови беа дизајнирани да ги задоволат очекувањата пред се на кик боксерите и таи боксерите.На овој начин, тие ќе Ви обезбедат комплетна заштита, од стапалата па до Вашиот скочен зглоб. Нивната специфична структура накомбинирање ..
890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT" SHINGUARDS AND INSTEPS - COTTON
Venum "Kontact" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата.Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин.На врвот имаат “Velcro” затворање и еластичен матери..
1450 ден. 1590 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER FOOT GEAR
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полу-кожа.Ултра лесени и издржливи.Пена со висока густина.Затворено велкро.Лого на Venum.Бренд: VenumТежина: 0,1000SKU: VENUM-03170-109..
1650 ден. 2190 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 2.0 SHIN GUARDS - BLACK/RED
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИИдеално за ММА, Муај-Тај и Кик-боксотВисоко квалитетен материјал СТУлтра лесна инјектирана пенаЗајакнување на ниво на тибија и стапалоВелкро систем за прицврстувањеНема метална тока (погодни за натпреварување)Бренд: VenumSKU: VENUM-04051-100..
3590 ден. 3790 ден.
Прикажани 1 до 12 од 26 (3 страни)