НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Заштитна опрема


"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515 "DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515
-11 % На залиха
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: "DOUBLE" MOUTHGUARDS
Проверено и сертифицирано од државните здравствени институцииНаправено од ЕВА материјалДвојна заштита (погодно за кик бокс, бокс, муаи таи, карате итн...)..
390 ден. 440 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: "JUNIOR" HEADGEAR CS429
КАРАКТЕРИСТИКИ Детска кацигаДисциплини: бокс, кик бокс, муаи таи, карате, кунг фу, ммаЗакопчување: "Velcro" + врвкиМатеријал: PU/PLОбвивка: 100% EVA..
2390 ден. 2690 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: GROIN GUARD PR321
Штитник за гениталии (суспензор) "Leone"Памук 100%..
690 ден.
PADDED ANKLE GUARDS AB720 PADDED ANKLE GUARDS AB720
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: PADDED ANKLE GUARDS AB720
КАРАКТЕРИСТИКИДисциплини: Маи ТаиПол: unisexМатеријал: ПолиестерОбвивка: 80% EVA, 20% GEL..
750 ден.
RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER BELLY PROTECTOR - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПена со висока густина: оптимална заштита.Велкро систем за затворање: добра подлога и приспособливо вклопување.Црна боја.Бренд: RinghornsГолемина на појасот: уникатенТежина: 0.5000..
5290 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Високо квалитетен СТП: флексибилен и отпорен.- Пена со висока густина: оптимална апсорпција на шок.- Горна лента за заштита на главата.- Velcro затворање за подобро да ..
2290 ден. 2490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS – BLACK Се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата. Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин. На врвот имаат “Velcro” затворање и елас..
1250 ден. 1350 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
RINGHORNS NITRO HEADGEAR RINGHORNS NITRO HEADGEAR
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS NITRO HEADGEAR
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИPU со висок квалитет: флексибилен и отпорен за да обезбеди максимален животен век.Вградена пена со висока густина: оптимална апсорпција на ударите.Велкро затварање на задниот дел: совршено прилагодено вклопување.Достапно во неколку бои: црна, црвена, црна / црна, црна / нео жо..
4890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS NITRO HEADGEAR
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИPU со висок квалитет: флексибилен и отпорен за да обезбеди максимален животен век.Вградена пена со висока густина: оптимална апсорпција на ударите.Велкро затварање на задниот дел: совршено прилагодено вклопување.Достапно во неколку бои: црна, црвена, црна / црна, црна / нео жо..
4690 ден. 4890 ден.
Бренд: THORN+FIT Име на продуктот: SHIN PROTECTORS CAMO
THORN + fit Штитниците за нозе се изградени со издржлив 5мм неопрен, со добра вентилација на материјалот  и еластична целосна печатена ткаенина на задната страна. Тие нудат крајна заштита на Вашите нозе при скокање на кутија, качување по јаже, чучњеви, преклони итн... Тие се лесни, малку компре..
1190 ден. 1490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
Ова е нашата нова заштита за Вашите заби " Челинџер "! Посебно наменета за спречување и намалување на повредите на забите, усните , вилицата и непцата.Штитниците за заби од ВЕНУМ се дизајнирани да може иделно да се прилагодат на Вашите заби. Совршени за носење.Направени од иновативен гел за под..
990 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT"ANKLE SUPPORT-MUAY THAI/KICK BOXING
Нашите «Kontact» штитници за зглобови беа дизајнирани да ги задоволат очекувањата пред се на кик боксерите и таи боксерите.На овој начин, тие ќе Ви обезбедат комплетна заштита, од стапалата па до Вашиот скочен зглоб. Нивната специфична структура накомбинирање ..
890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT"ANKLE SUPPORT-MUAY THAI/KICK BOXING
Нашите «Kontact» штитници за зглобови беа дизајнирани да ги задоволат очекувањата пред се на кик боксерите и таи боксерите.На овој начин, тие ќе Ви обезбедат комплетна заштита, од стапалата па до Вашиот скочен зглоб. Нивната специфична структура накомбинирање ..
890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT"ANKLE SUPPORT-MUAY THAI/KICK BOXING
Нашите «Kontact» штитници за зглобови беа дизајнирани да ги задоволат очекувањата пред се на кик боксерите и таи боксерите.На овој начин, тие ќе Ви обезбедат комплетна заштита, од стапалата па до Вашиот скочен зглоб. Нивната специфична структура накомбинирање ..
750 ден. 890 ден.
VENUM "KONTACT" ELBOW PROTECTOR
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT" ELBOW PROTECTOR
Venum "Kontact" штитници за лакти изработени од високо-квалитетен памук.Неопходна опрема оние кои тренираат Таи Бокс и ММА.Штитниците се перат во машина за перење...
1290 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "KONTACT" SHINGUARDS AND INSTEPS - COTTON
Venum "Kontact" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата.Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин.На врвот имаат “Velcro” затворање и еластичен матери..
1450 ден. 1590 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER FOOT GEAR
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полу-кожа.Ултра лесени и издржливи.Пена со висока густина.Затворено велкро.Лого на Venum.Бренд: VenumТежина: 0,1000SKU: VENUM-03170-109..
1650 ден. 2190 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER GROIN GUARD & SUPPORT
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИДва слоја за врвна заштита на препоните.Анатомскиот дизајн ја реплицира формата на телото на спортистот и обезбедува неограничена подвижност.Гелот и гумата го минимизираат ударот и обезбедуваат високо ниво на удобност.Совршено прилагодено за Venum Dry Tech ™ поддржувачот кој о..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER KIDS MOUTHGUARD
Venum ја нуди најдобрата детска заштита: Challenger Kids Mouthgard!Особено дизајниран за безбедност во боречките спортови, Venum Challenger Kids располага со голема рамка за гел и гумена рамка со висока густина за да се обезбеди максимална заштита на идниот шампион!ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Две рамки..
650 ден. 790 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER KIDS MOUTHGUARD
Venum ја нуди најдобрата детска заштита: Challenger Kids Mouthgard!Особено дизајниран за безбедност во боречките спортови, Venum Challenger Kids располага со голема рамка за гел и гумена рамка со висока густина за да се обезбеди максимална заштита на идниот шампион!ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Две рамки..
650 ден. 790 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - RED DEVIL
Ова е нашата нова заштита за Вашите заби " Челинџер "! Посебно наменета за спречување и намалување на повредите на забите, усните , вилицата и непцата.Штитниците за заби од ВЕНУМ се дизајнирани да може иделно да се прилагодат на Вашите заби. Совршени за носење.Направени од иновативен гел за под..
990 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - RED DEVIL
Ова е нашата нова заштита за Вашите заби " Челинџер "! Посебно наменета за спречување и намалување на повредите на забите, усните , вилицата и непцата.Штитниците за заби од ВЕНУМ се дизајнирани да може иделно да се прилагодат на Вашите заби. Совршени за носење.Направени од иновативен гел за под..
990 ден.
VENUM CHALLENGER OPEN FACE HEADGEAR VENUM CHALLENGER OPEN FACE HEADGEAR
-29 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER OPEN FACE HEADGEAR
Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, образите).Овој модел Ви нуди поширок поглед, но во исто време Ве штити од повреди.Технички карактеристики:- Skintex кожна концепција.- Ултра лесна.- Три - слојна пена за поглема заштита на главата.- Заштита на те..
2490 ден. 3490 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER GROIN GUARD & SUPPORT
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИДва слоја за врвна заштита на препоните.Анатомскиот дизајн ја реплицира формата на телото на спортистот и обезбедува неограничена подвижност.Гелот и гумата го минимизираат ударот и обезбедуваат високо ниво на удобност.Совршено прилагодено за Venum Dry Tech ™ поддржувачот кој о..
1540 ден. 1690 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 2.0 SHIN GUARDS - BLACK/RED
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИИдеално за ММА, Муај-Тај и Кик-боксотВисоко квалитетен материјал СТУлтра лесна инјектирана пенаЗајакнување на ниво на тибија и стапалоВелкро систем за прицврстувањеНема метална тока (погодни за натпреварување)Бренд: VenumSKU: VENUM-04051-100..
3590 ден. 3790 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 2.0 SHIN GUARDS - Khaki
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИИдеално за ММА, Муај-Тај и Кик-боксотВисоко квалитетен материјал СТУлтра лесна инјектирана пенаЗајакнување на ниво на тибија и стапалоВелкро систем за прицврстувањеНема метална тока (погодни за натпреварување)Бренд: VenumSKU: VENUM-04051-100..
3590 ден. 3790 ден.
VENUM KONTACT EVO EAR GUARD - BLACK VENUM KONTACT EVO EAR GUARD - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM KONTACT EVO EAR GUARD - BLACK
Овoј штитник нуди заштита на ушите при спаринзи во граплинг, бџџ, мма, борење.Технички карактеристики:- Изработени од неопрен;- Моделирани школки за подобрена заштита против удари и притисоци;- Во внатрешниот дел е вградена компресирана пена за поголема заштита;- Лента за прицврстување на штитникот;..
2590 ден.
VENUM KONTACT EVO SHINGUARDS - BLACK VENUM KONTACT EVO SHINGUARDS - BLACK
-7 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM KONTACT EVO SHINGUARDS - BLACK
Venum "VENUM KONTACT EVO SHINGUARDS - BLACK" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата.Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин.На врвот имаат “Velcro” затв..
3150 ден. 3390 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM KONTACT GEL KNEE PAD - BLACK/BLACK
Venum Kontact Gel Kneepads обезбедуваат оптимална амортизација, совршено вклопување на коленото и неспоредливо задоволство во Вашите тренинзи!Обезбедена технологија Venum Gel Shock System ™, Kontact Gel kneepads, патентираниот дизајн е заштита која ќе сакате да ја ставите за време на Вашите спаринг ..
1690 ден. 1890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM PREDATOR MOUTHGUARD
The Venum “Predator” штитникот за заби е нов репер во категоријата со совршена комбинација од вклопување, еластичност и висока апсорпција.Напредната форма на калап овозможува  вашите заби совршено и удобно да се вклопуваат, додека нејзиниот низок про..
1250 ден. 1350 ден.
VENUM TRAINING CAMP 2.0 SHIN GUARDS - BLACK/NEO YELLOW VENUM TRAINING CAMP 2.0 SHIN GUARDS - BLACK/NEO YELLOW
-9 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINING CAMP 2.0 SHIN GUARDS - BLACK/NEO YELLOW
Venum "Kontact" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата.Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин.На врвот имаат “Velcro” затворање и еластичен матери..
1450 ден. 1590 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: PR325
КАРАКТЕРИСТИКИПол: ДевојкиМатеријал: Еластан / најлонПодлога: ПластикаОПИСЕластична памучна заштита на градите за девојки со отстранлива заштита...
1290 ден. 1890 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: PR326
КАРАКТЕРИСТИКИПол: ЖенскиМатеријал: СТП / ПЛПодлога: 75% ЕВА, 25% СТП..
1290 ден. 1590 ден.
Еластични штитници за колена "Roomaif"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Еластични штитници за колена "Roomaif"
Еластични штитници за колена "Roomaif"Материјал: 100% памук..
390 ден.
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Еластични штитници за нозе "ROOMAIF" REP 250
Еластични штитници за нозе ROOMAIF COMBATIVE RAIL PROTECTION / RAIL SAVER REP-250- Високо квалитетен штитник на тибијата- Изработен од 80% памук, 20% еластиин- Со појачана заштитна од пена  и дополнителна заштитна на стопалото- Заштитете ги нозете од стопалото до коленото- Велкро затворач ..
690 ден. 990 ден.
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Еластични штитници за нозе "ROOMAIF" REP 250
Еластични штитници за нозе ROOMAIF COMBATIVE RAIL PROTECTION / RAIL SAVER REP-250- Високо квалитетен штитник на тибијата- Изработен од 80% памук, 20% еластиин- Со појачана заштитна од пена  и дополнителна заштитна на стопалото- Заштитете ги нозете од стопалото до коленото- Велкро затворач ..
690 ден. 990 ден.
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Еластични штитници за нозе "ROOMAIF" REP 250
Еластични штитници за нозе ROOMAIF COMBATIVE RAIL PROTECTION / RAIL SAVER REP-250- Високо квалитетен штитник на тибијата- Изработен од 80% памук, 20% еластиин- Со појачана заштитна од пена  и дополнителна заштитна на стопалото- Заштитете ги нозете од стопалото до коленото- Велкро затворач ..
690 ден. 990 ден.
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Еластични штитници за нозе и раце "Roomaif"
Штитници за раце (подлактица) и нозеПри спаринзи во ММА не пречат за борба во клинч и борба на подИдеални за ММА, Карате итн..Материјал: 100% памук..
499 ден.
Штитник за глава "Roomaif"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Штитник за глава "Roomaif"
Штитник за глава Материјал: DXПримена во ММА, Кунг Фу, ЏКД спаринзи и борби..
1490 ден.
Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif" Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Штитник за глава со дополнителна заштита "Roomaif"
Штитник за глава со дополнителна пластична заштитаМатеријал: DXПримена во ММА, Кунг Фу, ЏКД спаринзи и борби..
1990 ден.
Штитници за заби "Dragon Do" Штитници за заби "Dragon Do"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dragon Do Име на продуктот: Штитници за заби "Dragon Do"
Штитник за заби (единечен)Боја: нео зелена, црна,плава, белаМатеријал: 100% силиконПроверено и сертифицирано од државните здравствени институции..
350 ден.
RINGHORNS NITRO SHINGUARDS INSTEPS RINGHORNS NITRO SHINGUARDS INSTEPS
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS NITRO SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS NITRO SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Nitro Shinguards: "Make them fly with a powerful hurricane kick!"Дизајнирани за да се практикуваат секаде, Ringhorns Nitro Shinguards се најдобриот избор за борците кои сакаат да влезат во рингот неколку пати неделно.Флексибилни и издржливи,..
2890 ден.
RINGHORNS NITRO SHINGUARDS INSTEPS RINGHORNS NITRO SHINGUARDS INSTEPS
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS NITRO SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS NITRO SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Nitro Shinguards: "Make them fly with a powerful hurricane kick!"Дизајнирани за да се практикуваат секаде, Ringhorns Nitro Shinguards се најдобриот избор за борците кои сакаат да влезат во рингот неколку пати неделно.Флексибилни и издржливи,..
2890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ..
2290 ден. 2490 ден.
VENUM KONTACT SHINGUARDS-BLACK/BLACK VENUM KONTACT SHINGUARDS-BLACK/BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM KONTACT SHINGUARDS-BLACK/BLACK
Venum "Kontact" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата.Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин.На врвот имаат “Velcro” затворање и еластичен матери..
1590 ден.
Venum Kontact Shinguards Venum Kontact Shinguards
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: Venum Kontact Shinguards
Venum "Kontact" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата.Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин.На врвот имаат “Velcro” затворање и еластичен матери..
1690 ден.
VENUM KONTACT GEL KNEE PAD VENUM KONTACT GEL KNEE PAD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM KONTACT GEL KNEE PAD
Venum Kontact Gel Kneepads  обезбедува оптимална апсорпција при шок, совршено вклопување на коленото и неспоредливо задоволство во новите бои што ги уживате!Обезбедена технологија Venum Gel Shock System ™, Kontact Gel kneepads, патентираниот дизајн е заштита која ќе сакате да ја стави..
1890 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/YELLOW
Ова е нашата нова заштита за Вашите заби " Челинџер "! Посебно наменета за спречување и намалување на повредите на забите, усните , вилицата и непцата.Штитниците за заби од ВЕНУМ се дизајнирани да може иделно да се прилагодат на Вашите заби. Совршени за носење.Направени од иновативен гел за под..
990 ден.
VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD
Ова е нашата нова заштита за Вашите заби " Челинџер "! Посебно наменета за спречување и намалување на повредите на забите, усните , вилицата и непцата.Штитниците за заби од ВЕНУМ се дизајнирани да може иделно да се прилагодат на Вашите заби. Совршени за носење.Направени од иновативен гел за под..
990 ден.
VENUM PREDATOR MOUTHGUARD VENUM PREDATOR MOUTHGUARD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM PREDATOR MOUTHGUARD
The Venum “Predator” штитникот за заби е нов репер во категоријата со совршена комбинација од вклопување, еластичност и висока апсорпција.Напредната форма на калап овозможува  вашите заби совршено и удобно да се вклопуваат, додека нејзиниот низок про..
1350 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
Ова е нашата нова заштита за Вашите заби " Челинџер "! Посебно наменета за спречување и намалување на повредите на забите, усните , вилицата и непцата.Штитниците за заби од ВЕНУМ се дизајнирани да може иделно да се прилагодат на Вашите заби. Совршени за носење.Направени од иновативен гел за под..
990 ден.
VENUM PREDATOR MOUTHGUARD VENUM PREDATOR MOUTHGUARD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM PREDATOR MOUTHGUARD
The Venum “Predator” штитникот за заби е нов репер во категоријата со совршена комбинација од вклопување, еластичност и висока апсорпција.Напредната форма на калап овозможува  вашите заби совршено и удобно да се вклопуваат, додека нејзиниот низок про..
1350 ден.
Еластични штитници за нозе "Roomaif" (бела боја)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Roomaif Име на продуктот: Еластични штитници за нозе "Roomaif" (бела боја)
При спаринзи во ММА не пречат за борба во клинч и борба на под Идеални за ММА, Карате итн....
690 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM PREDATOR MOUTHGUARD
The Venum “Predator” штитникот за заби е нов репер во категоријата со совршена комбинација од вклопување, еластичност и висока апсорпција.Напредната форма на калап овозможува  вашите заби совршено и удобно да се вклопуваат, додека нејзиниот низок про..
1350 ден.
VENUM PREDATOR MOUTHGUARD VENUM PREDATOR MOUTHGUARD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM PREDATOR MOUTHGUARD
The Venum “Predator” штитникот за заби е нов репер во категоријата со совршена комбинација од вклопување, еластичност и висока апсорпција.Напредната форма на калап овозможува  вашите заби совршено и удобно да се вклопуваат, додека нејзиниот низок про..
1350 ден.
TOP GUARD MOUTHGUARDS PD513 TOP GUARD MOUTHGUARDS PD513
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: TOP GUARD MOUTHGUARDS
Проверено и сертифицирано од државните здравствени институцииНаправено од ЕВА материјал..
1150 ден.
VENUM ELITE STANDUP SHINGUARDS VENUM ELITE STANDUP SHINGUARDS
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM ELITE STANDUP SHINGUARDS
Venum "Elite" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата.Нивниот состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин.На врвот имаат “Velcro” затворање и еластичен материјал кој е ..
6100 ден.
TOP GUARD MOUTHGUARDS PD513 TOP GUARD MOUTHGUARDS PD513
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: TOP GUARD MOUTHGUARDS
Проверено и сертифицирано од државните здравствени институцииНаправено од ЕВА материјал..
1150 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS NITRO HEADGEAR
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИPU со висок квалитет: флексибилен и отпорен за да обезбеди максимален животен век.Вградена пена со висока густина: оптимална апсорпција на ударите.Велкро затварање на задниот дел: совршено прилагодено вклопување.Достапно во неколку бои: црна, црвена, црна / црна, црна / нео жо..
4690 ден. 4890 ден.
TOP GUARD MOUTHGUARDS PD513 TOP GUARD MOUTHGUARDS PD513
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: TOP GUARD MOUTHGUARDS
Проверено и сертифицирано од државните здравствени институцииНаправено од ЕВА материјал..
1150 ден.
VENUM ELITE HEADGEAR VENUM ELITE HEADGEAR
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP
Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).Технички карактеристики:- Skintex кожна концепција.- Ултра лесна.- Три - слојна пена за поглема заштита на главата.- Заштита на темето, образите, ушите и брадата.- Флексибилно двојно иновативно..
4960 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP
Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).Технички карактеристики:- Skintex кожна концепција.- Ултра лесна.- Три - слојна пена за поглема заштита на главата.- Заштита на темето, образите, ушите и брадата.- Флексибилно двојно иновативно..
3690 ден.
VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP
Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).Технички карактеристики:- Skintex кожна концепција.- Ултра лесна.- Три - слојна пена за поглема заштита на главата.- Заштита на темето, образите, ушите и брадата.- Флексибилно двојно иновативно..
3690 ден.
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ- Високо квалитетен СТП: флексибилен и отпорен.- Пена со висока густина: оптимална апсорпција на шок.- Горна лента за заштита на главата.- Velcro затворање за подобро да ..
2490 ден.
Прикажани 1 до 67 од 67 (1 страни)