НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Долна компресирана облека


THE STRONGEST MKD SPATS THE STRONGEST MKD SPATS
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: The Strongest Име на продуктот: THE STRONGEST MKD SPATS
Уникатен модел, висок квалитет на материјал и изработка!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалитет на споевите за поголема издржливост.- Суб..
1390 ден.
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK MEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK MEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK
Ново -7 %
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK MEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK
Хеланките Venum Fight Week се компресивни панталони,  ултра издржливи и се дизајнирани специјално за борбени спортови.Панталоните обезбедуваат поддршка за „втора кожа“ благодарение на оптималната мускулна компресија. Меки и растегливи, овие хеланки "стојат" на место со широка еластична лента на..
3290 ден. 3550 ден.
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK MEN'S PERFORMANCE VALE TUDO
Шорцевите „Вале тудо“ за Fight Week се кратки компресивни шорцеви. „Втората подлога“ е дизајнирана да обезбеди оптимална мускулна поддршка.Компресивните шорцеви Fight Week ќе останат на свое место, без оглед на вашите движења и може да ги носите само нив или под борбените панталони.Ергономски и диза..
2350 ден. 2550 ден.
UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PERFORMANCE TIGHT - BLACK
-7 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM AUTHENTIC FIGHT WEEK WOMEN'S PERFORMANCE TIGHT
Хеланките Venum Fight Week се компресивни панталони,  ултра издржливи и се дизајнирани специјално за борбени спортови.Панталоните обезбедуваат поддршка за „втора кожа“ благодарение на оптималната мускулна компресија. Меки и растегливи, овие хеланки "стојат" на место со широка еластична лента на..
3290 ден. 3550 ден.
UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - BLACK UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - BLACK
Ново -5 %
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - BLACK
Шорцевите Venum Pro Line Vale Tudo се компресивни шорцеви и е Вашата „Втората кожа“ дизајнирана да обезбеди оптимална мускулна поддршка.Ергономски и дизајниран за да го избрише потењето од кожата, шорцевите Venum Pro Line Vale Tudo се резултат на соработката помеѓу водечката светска организација за ..
3650 ден. 3850 ден.
UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - CHAMPION UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - CHAMPION
Ново -5 %
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - CHAMPION
Шорцевите Venum Pro Line Vale Tudo се компресивни шорцеви и е Вашата „Втората кожа“ дизајнирана да обезбеди оптимална мускулна поддршка.Ергономски и дизајниран за да го избрише потењето од кожата, шорцевите Venum Pro Line Vale Tudo се резултат на соработката помеѓу водечката свет..
3650 ден. 3850 ден.
UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - WHITE UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - WHITE
Ново -5 %
Бренд: UFC VENUM Име на продуктот: UFC VENUM PRO LINE MEN'S VALE TUDO SHORTS - WHITE
Шорцевите Venum Pro Line Vale Tudo се компресивни шорцеви и е Вашата „Втората кожа“ дизајнирана да обезбеди оптимална мускулна поддршка.Ергономски и дизајниран за да го избрише потењето од кожата, шорцевите Venum Pro Line Vale Tudo се резултат на соработката помеѓу водечката свет..
3650 ден. 3850 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 2.0 COMPRESSION SPATS
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- VENUM DRY Tech т..
2590 ден. 3090 ден.
VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - BLACK/RED VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - BLACK/RED
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - BLACK/RED
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалите..
3090 ден.
VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - KHAKI CAMO VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - KHAKI CAMO
-6 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CONTENDER 5.0 TIGHTS - KHAKI CAMO
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- Високиот квалите..
2890 ден. 3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DRAGON'S FLIGHT SPATS
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИМАТЕРИЈАЛИ: 87% полиестер - 13% спандекс / еластична и многу отпорна ткаенина / засилени рабови.ТЕХНОЛОГИЈА НА ВЕНУМ КОМПРЕСИЈА: Ја подобрува циркулацијата на крвта во мускулите и го забрзува времето за обновување.VENUM DRY TECH ™ ТЕХНОЛОГИЈА: Обезбедува оптимална контрола на ..
2790 ден. 3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DUNE LEGGINGS CROPS - 3/4 хеланки за девојки
Нашите хеланки се направени врз основа на борбеното искуство и потребите на нашите борци!Тие се со исклучително атрактивен дизајн, направени да траат со денови, со месеци за тренинг во салата без знаци на опаѓање!Технички карактеристики:- 87 % полиестер -..
2390 ден. 3090 ден.
Прикажани 1 до 12 од 27 (3 страни)