НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK

VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK

Технички карактеристики:

  • - 87 % Полиестер - 13 % Спандекс, комбинација на маетеријали познат по својата еластичност и издржливост!!!
  • - Технологија на компресирани влакна: подобрување на протокот на крв во вашите работни мускули со што се забрзува времето на опоравување.
  • - Hard-wearing spandex ткаенина за неограничен животен век.
  • - Сублимирани графики, кои нема да Ве боцкаат или гребат по телото.
  • - Долгите ракави обезбедуваат максимална заштита против помали повреди.
VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: VENUM G-FIT RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
3390 ден.