НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

87% Полиестер / 13% Еластин

Засилени рабови

Технологија на компресија на Venum: ја подобрува циркулацијата на крвта и помага во забрзувањето на заздравувањето

Дизајн: печатење на сублимација за максимална издржливост

Внатрешна силиконска гума

Лого на Venum

Тежина: 0.2000

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD
3390 ден.
Ознаки: раш гард