НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Амино Киселини во таблети


Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: BCAA DEFENDER 8:1:1 Black Line by Kevin Levrone
БЦАА ДефендерБрз агент за обновување на мускулитеЦрна линијаБЦАА 8:1:1 сооднос, екстра леуцинПолно со електролитиБЦАА дефендер микс:- 5000 мг. БЦАА 8:1:1- 2000 мг. Л Цитрулин- 410 мг. ЕлектролитиТежина: 245 грамаСо вкус на портокалБЦАА Дефендер, додаток во исхраната, со засладувачи. Продукт..
1190 ден. 1350 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Amino 10.000
Levro Amino 10.000 е напреден амино-киселински микс кој е развиен да ве снабди со максимална количина од концентрирани амино-киселини во најдобрите можни порции.    - Максимална регенерација-  Идеален амино киселински профил-  Најдобрите состојки за градење на вашите му..
990 ден. 1090 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro BCAA 410 gr.
ЛевроБЦАА содржи три од најважните амино киселини за спортисти: леуцин, исолеуцин и валин, со размер 4:1:1.Со ЛЕВРО БЦАА 4:1:1 добивате:-          Брзо опоравување и обновување на мускулите !!!-         ..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro BCAA 410 gr.
ЛевроБЦАА содржи три од најважните амино киселини за спортисти: леуцин, исолеуцин и валин, со размер 4:1:1.Левро BCAA 4: 1: 1 - Во едно пакување добивате  60  дози !!!Со ЛЕВРО БЦАА 4:1:1 добивате:-          Брзо опоравување и обнов..
1290 ден. 1490 ден.
LevroAminoTab 300 tab.
-9 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LevroAminoTab 300 tab.
ЛевроАмино Таб е напреден амино-киселински микс кој е развиен да ве снабди со максимална количина од концентрирани амино-киселини во најдобрите можни порции.    - Максимална регенерација-  Идеален амино киселински профил-  Најдобрите состојки за градење на вашите мускул..
990 ден. 1090 ден.
XTREME BEEF AMINO 300 caps Fitness Authority XTREME BEEF AMINO 300 caps Fitness Authority
-13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: XTREME BEEF AMINO 300 caps Fitness Authority
Екстрим Биф амино. Додаток во исхраната. Таблетите се извор на амино киселини од хидролизиран говедски протеин.Состав:Хидролизиран говедски протеин, агенс за зацрвстување (Е 341, Е 460(и)), агенс за зголемување (Е 470б), агенс против стврднување (Е 551),Начин на употреба:Испијте 2 таблети 3 пат..
830 ден. 950 ден.
BCAA 4:1:1 1100 Блистер х 30 таблети BCAA 4:1:1 1100 Блистер х 30 таблети
-14 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BCAA 4:1:1 1100 Блистер х 30 таблети
БЦАА 4:1:1 ФА- 30 таблети - 1100мг БЦАА во секоја таблета- Леуцин, Изолеуцин и Валин со сооднос 4:1:1- Ги содржи есенцијалните амино киселини потребни за синтеза на протеините- Витаминот Б6 допринесува за намалување на уморот и ја зголемува телесната енергија- Препорачливо при интензивни активност..
190 ден. 220 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: GLUTAMINE 1250
Глутамин ФА- 120 таблети - 1250мг глутамин во секоја таблета- Извор на амино киселини потребни за синтеза на протеините- Чиста форма на глутамин- Високо-абсорбирачка формула на продуктот- Препорачани при интензивна физичка активност- Идеални за опоравување после тренинг- Погоден за Вегани- Лесно с..
650 ден. 780 ден.
BCAA 4:1:1 1100 BCAA 4:1:1 1100
-22 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BCAA 4:1:1 1100
БЦАА 4:1:1 ФА- 120 таблети - 1100мг БЦАА во секоја таблета- Леуцин, Изолеуцин и Валин со сооднос 4:1:1- Ги содржи есенцијалните амино киселини потребни за синтеза на протеините- Витаминот Б6 допринесува за намалување на уморот и ја зголемува телесната енергија- Препорачливо при интензивни активно..
690 ден. 880 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: GLUTAMINE 1250 блистер со 30 таблети
Глутамин ФА- 30 таблети - 1250мг глутамин во секоја таблета- Извор на амино киселини потребни за синтеза на протеините- Чиста форма на глутамин- Високо-абсорбирачка формула на продуктот- Препорачани при интензивна физичка активност- Идеални за опоравување после тренинг- Погоден за Вегани- Лесно се..
160 ден. 200 ден.
Прикажани 1 до 10 од 10 (1 страни)