НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Течни Амино Киселини


BCAA SHOTS 2:1:1   120 ml.
Ново -16 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BCAA SHOTS 2:1:1 120 ml.
Нето тежина 120 мл.5000 мг. БЦАА 2:1:10% шеќерКоличина во               120мл.Л Леуцин           2500 мг. Л Изолеуцин    1250 мг.Л Валин              1250 мг. ..
75 ден. 89 ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)