НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ICE HYDRO AMINO 480 gr.

ICE HYDRO AMINO 480 gr.
ICE HYDRO AMINO 480 gr.
ICE HYDRO AMINO 480 gr.
ICE HYDRO AMINO 480 gr.
-12 %
ICE HYDRO AMINO 480 gr.
ICE HYDRO AMINO 480 gr.
ICE HYDRO AMINO 480 gr.
ICE HYDRO AMINO 480 gr.

Ефект на разладување, газирана формула

 

КОМПЛЕТНА ФОРМУЛА

  • 8000мг ЕАА        
  • 1000мг Глутамин             
  • 1000мг Цитрулин Малат               
  • 375мг Магнезиум

 

Вкус: Замрзнат портокал и манго

Нето тежина: 480г 

Порција: 2 мерици (16г)

Порции во паковањето: 30

Количина во                                        16г

ЕАА КОМПЛЕКС                                 8000мг

Л-Леуцин                                              2000мг

Л-исолеуцин                                        1000мг

Л-валин                                                 1000мг

Л-лизин ХЦЛ                                        1640мг

Л-треонин                                            890мг

Л-фенилаланин                                  660мг

Л-метионин                                         580мг

Л-хистидин                                          140мг

Л-триптофан                                       90мг

Цитрулин Малат                            1000мг

Од кој цитрулин                                670мг

Л-Глутамин                                      1000мг

Магнезиум                                       375мг (100%/НРВ)

ICE HYDRO AMINO 480 gr.
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: ICE HYDRO AMINO
Клуб цена: 1490 ден.
Редовна цена: 1690 ден.