НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Топачи на масти


ANABOLIC CUTS 270 капсули ANABOLIC CUTS 270 капсули
Ново -14 %
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC CUTS 270 капсули
Комплетна формула за намалување килограмиСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водата Во порција1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс200мг КофеинНутритивни вредностиПорција 1 кесичкаПорции во..
1890 ден. 2190 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS CUTS (378 капсули)
Комплетна формула за НАМАЛУВАЊЕ НА ТЕЖИНАТАСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водатаВо порција 1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс Нето тежина 250,3г ..
2290 ден. 2890 ден.
BAD ASS CUTS  единечно пакување (9 капсули) BAD ASS CUTS  единечно пакување (9 капсули)
Ново -19 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS CUTS единечно пакување (9 капсули)
Комплетна формула за НАМАЛУВАЊЕ НА ТЕЖИНАТАСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водатаВо порција 1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс9 софтгел капсули - КОМПЛЕТ за еден ден !!!Количина..
65 ден. 80 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 2 kg. - 80 порции
                  2кг | 80 порции во едно пакување        CLA         Л-КАРНИТИН        ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ        ПРОТЕИНС..
2990 ден. 3290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Lean
Левро Лин - ЕКСТРА МОЌЕН ТОПАЧ НА МАСТИТЕ !!!ШАМПИОНСКИ СОСТАВ СОЗДАДЕН ОД КЕВИН ЛЕВРОНИ:- КЕТОНИ ОД МАЛИНА !- ЕКСТРАКТ ОД ГОРЧЛИВ ПОРТОКАЛ !- ЕКСТРАКТ ОД СЕМЕ ОД КАКАО !- ЕКСТРАКТ ОД ЃУМБИР !- ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ !- ЕКСТРАКТ ОД ЦЕМЕ ОД ГУАРАНА !- ЕКСТРАКТ ОД КАЈЕН ПИПЕР !- ЕКСТРАКТ ..
990 ден. 1190 ден.
LEVRONE Wellness Series L-Carnitine 125000 1 L LEVRONE Wellness Series L-Carnitine 125000 1 L
Hot -13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LEVRONE Wellness Series L-Carnitine 125000 1 L
Дози во едно пакување: 125 !!!!Во една доза 8 ml добивате:Л-карнитин 1000 мгПантотенска киселина 6,2 мг (103%) *Витамин Б6 1,4 мг (100%) *Витамин Б2 1,4 мг (100%) *Витамин Б1 2,6 мг (236%) *Протеински изолат 4 mgПрепорачана употребаЗемете 1 порција на ден (1 порција = 8 ml); мерна капа прикачена на ..
1290 ден. 1490 ден.
XTREME THYROBURN XTREME THYROBURN
Hot -23 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: XTREME THYROBURN
Екстрим ТиробурнНАЈЕФИКАСНИОТ ТОПАЧ НА МАСТИ!!!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ТЕРМОГЕНЕЗАТА!- МОЌЕН СТИМУЛАНС НА МЕТАБОЛИЗМОТ!- ЈА ЗАБРЗУВА ЛИПОЛИЗАТА!- ЈА ЗАБРЗУВА ИСПОРАКАТА НА МАСНИТЕ КИСЕЛИНИ!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ЕНЕРГИЈАТА!- ВРВНА ТЕХНОЛОГИЈА ПРИ ИЗРАБОТКА НА ТЕЧНИТЕ КАПСУЛИ!- ДОЛГОТРАЕН ЕФЕКТ!Екстрим Тиробурн – поч..
990 ден. 1290 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: L Carnitine 3000 - 100 ml.
L-carnitine 30003000мг л-карнитин по ампулаВитаминот Б-6 придонесува до нормален енергетски метаболазам и учествува во намалување на заморот.L-Carnitine 3000 Дотаток во исхраната 1 Порција 33мл (%РХВ)Соддржина во:                        &nb..
85 ден. 99 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: CLA by 1500 Kevin Levrone
Конјугирана линолеинска киселина1500мг во порција Од масло од шафран180 меки капсули ВЕЛНЕС СЕРИЈАДополнувајќи ја исхраната со линолеинска киселина, е препорачано за активни возрасни луѓе. Линолеинската киселина придонесува за одржување на нормално ниво на холестерол во крвта (посакуваниот ефект с..
690 ден. 850 ден.
FIT DRINK 250 ml. FIT DRINK 250 ml.
-20 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: FIT DRINK 250 ml.
Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % масти !Фит Дринк е лесно газиран пијалак со вкус на боровница & манго кој содржи Л-карнитин и фолна киселина. Не содржи шеќер и калории.Содржи засладувачи.Состав: Вода, регулатор на киселост (лимон..
55 ден. 69 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 1 kg. - 40 порции
                  1кг | 40 порции во едно пакување        CLA         Л-КАРНИТИН        ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ        ПРОТЕИНС..
1490 ден. 1690 ден.
L Carnitine 3000 PLUS - 100 ml. L Carnitine 3000 PLUS - 100 ml.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: L Carnitine 3000 PLUS - 100 ml.
Уникатен топач на масти кој содржи 4 физиолошки активни и ефикасни супстанции одговорни за горење на маснотии и стимулација на метаболизмот.Препорачано и наменето за луѓе кои сакаат идеалано тело, работат и физички вежбаат. Течната форма е лесна за употреба и консумирање во секое време, спакуван..
99 ден.
Прикажани 1 до 12 од 16 (2 страни)