НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Топачи на масти


ANABOLIC CUTS 270 капсули ANABOLIC CUTS 270 капсули
Ново -14 %
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC CUTS 270 капсули
Комплетна формула за намалување килограмиСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водата Во порција1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс200мг КофеинНутритивни вредностиПорција 1 кесичкаПорции во..
1890 ден. 2190 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS CUTS (378 капсули)
Комплетна формула за НАМАЛУВАЊЕ НА ТЕЖИНАТАСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водатаВо порција 1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс Нето тежина 250,3г ..
2290 ден. 2890 ден.
BAD ASS CUTS  единечно пакување (9 капсули) BAD ASS CUTS  единечно пакување (9 капсули)
Ново -19 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS CUTS единечно пакување (9 капсули)
Комплетна формула за НАМАЛУВАЊЕ НА ТЕЖИНАТАСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водатаВо порција 1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс9 софтгел капсули - КОМПЛЕТ за еден ден !!!Количина..
65 ден. 80 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 2 kg. - 80 порции
                  2кг | 80 порции во едно пакување        CLA         Л-КАРНИТИН        ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ        ПРОТЕИНС..
2490 ден. 2990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Lean
Левро Лин - ЕКСТРА МОЌЕН ТОПАЧ НА МАСТИТЕ !!!ШАМПИОНСКИ СОСТАВ СОЗДАДЕН ОД КЕВИН ЛЕВРОНИ:- КЕТОНИ ОД МАЛИНА !- ЕКСТРАКТ ОД ГОРЧЛИВ ПОРТОКАЛ !- ЕКСТРАКТ ОД СЕМЕ ОД КАКАО !- ЕКСТРАКТ ОД ЃУМБИР !- ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ !- ЕКСТРАКТ ОД ЦЕМЕ ОД ГУАРАНА !- ЕКСТРАКТ ОД КАЈЕН ПИПЕР !- ЕКСТРАКТ ..
990 ден. 1190 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LEVRONE Wellness Series L-Carnitine 125000 1 L
Дози во едно пакување: 125 !!!!Во една доза 8 ml добивате:Л-карнитин 1000 мгПантотенска киселина 6,2 мг (103%) *Витамин Б6 1,4 мг (100%) *Витамин Б2 1,4 мг (100%) *Витамин Б1 2,6 мг (236%) *Протеински изолат 4 mgПрепорачана употребаЗемете 1 порција на ден (1 порција = 8 ml); мерна капа прикачена на ..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: XTREME THYROBURN
Екстрим ТиробурнНАЈЕФИКАСНИОТ ТОПАЧ НА МАСТИ!!!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ТЕРМОГЕНЕЗАТА!- МОЌЕН СТИМУЛАНС НА МЕТАБОЛИЗМОТ!- ЈА ЗАБРЗУВА ЛИПОЛИЗАТА!- ЈА ЗАБРЗУВА ИСПОРАКАТА НА МАСНИТЕ КИСЕЛИНИ!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ЕНЕРГИЈАТА!- ВРВНА ТЕХНОЛОГИЈА ПРИ ИЗРАБОТКА НА ТЕЧНИТЕ КАПСУЛИ!- ДОЛГОТРАЕН ЕФЕКТ!Екстрим Тиробурн – поч..
990 ден. 1290 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: L Carnitine 3000 - 100 ml.
L-carnitine 30003000мг л-карнитин по ампулаВитаминот Б-6 придонесува до нормален енергетски метаболазам и учествува во намалување на заморот.L-Carnitine 3000 Дотаток во исхраната 1 Порција 33мл (%РХВ)Соддржина во:                        &nb..
85 ден. 99 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: CLA by 1500 Kevin Levrone
Конјугирана линолеинска киселина1500мг во порција Од масло од шафран180 меки капсули ВЕЛНЕС СЕРИЈАДополнувајќи ја исхраната со линолеинска киселина, е препорачано за активни возрасни луѓе. Линолеинската киселина придонесува за одржување на нормално ниво на холестерол во крвта (посакуваниот ефект с..
690 ден. 850 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: FIT DRINK 250 ml.
Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % масти !Фит Дринк е лесно газиран пијалак со вкус на боровница & манго кој содржи Л-карнитин и фолна киселина. Не содржи шеќер и калории.Содржи засладувачи.Состав: Вода, регулатор на киселост (лимон..
55 ден. 69 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 1 kg. - 40 порции
                  1кг | 40 порции во едно пакување        CLA         Л-КАРНИТИН        ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ        ПРОТЕИНС..
1390 ден. 1590 ден.
L Carnitine 3000 PLUS - 100 ml. L Carnitine 3000 PLUS - 100 ml.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: L Carnitine 3000 PLUS - 100 ml.
Уникатен топач на масти кој содржи 4 физиолошки активни и ефикасни супстанции одговорни за горење на маснотии и стимулација на метаболизмот.Препорачано и наменето за луѓе кои сакаат идеалано тело, работат и физички вежбаат. Течната форма е лесна за употреба и консумирање во секое време, спакуван..
99 ден.
L-CARNITINE GREEN TEA L-CARNITINE GREEN TEA
Hot -10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: L-CARNITINE GREEN TEA
Л-Карнитинот Плус Зелен чај е комбинација на L-карнитин и екстракт лисја од зелен чај, кои содржат epigallocatechin gallate (EGCG). Еден од клучните функции на L-карнитинот се состои во транспортот на долгиот ланец масни киселини во клетките. EGCG делува како силен антиоксиданс, што е 100 пат..
690 ден. 770 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: Carnitine 3 блистер со 10 капусли
Carnitine3 е комбинација на триформи на L-карнитин: чист L-карнитинацетил-L-карнитин и L-карнитин тартарат. L-карнитинот помага во транспортот на масни киселини до клетките, каде што тие сетопат и се користат за производство на АТП.Carnitine3 се препорачува на сите физички активни лица.НАЧИ..
99 ден. 120 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: Carnitine 3
Carnitine3 е комбинација на триформи на L-карнитин: чист L-карнитинацетил-L-карнитин и L-карнитин тартарат. L-карнитинот помага во транспортот на масни киселини до клетките, каде што тие сетопат и се користат за производство на АТП.Carnitine3 се препорачува на сите физички активни лица.НАЧИ..
1200 ден. 1350 ден.
CLA PLUS GREEN TEA CLA PLUS GREEN TEA
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CLA PLUS GREEN TEA
- CLA плус Зелен чај- Витамин Е- Екстракт од зелен чај90 капсулиКЛК Плус Зелен чај. Додаток во исхраната. Овој производ е наменет како подготовка за олеснување на губење на тежина, за активни луѓе и спортисти кои сакаат да го намалат масното ткиво.Состав: конјугирана линолова киселина (КЛ..
890 ден.
Прикажани 1 до 16 од 16 (1 страни)