НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Витамини и Минерали


Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: 100% ВИТА МИНЕРАЛ
100% ВИТА МИНЕРАЛ- Обезбедува дневна препорачана  доза од 12 витамини- Обезбедува дневна препорачана доза од 7 минерали- ЕДНО ПАКУВАЊЕ ДОВОЛНО ЗА 2 МЕСЕЧНА УПОТРЕБА100% Вита-Минерал е едноставна  база на витамини и минерали од SWEDISH SUPPLEMENTS. Диететски додаток кој содржи 100% од дневн..
790 ден. 890 ден.
BAD ASS PAK  11 таблети (1 кесичка) BAD ASS PAK  11 таблети (1 кесичка)
Ново -31 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS PAK
Комплетно витаминско – минерална пакување Созададено за подршка на метаболизмот што дава енергија 44 дена на подршка (44 дози) во еден комплет  Во една доза 2963 мг. Амино-киселински комплекс 2353 мг. Витаминско – минерален комплекс 971 мг.   Перформ..
55 ден. 80 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS PAK 484 таблети
Комплетно витаминско – минерална пакување Созададено за подршка на метаболизмот што дава енергија 44 дена на подршка (44 дози) - 484 таблети поделени во 44 дневни дози по 11 таблети Во една доза 2963 мг. Амино-киселински комплекс 2353 мг. Витаминско – минерален компл..
2090 ден. 2690 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® strawberry 1 kg. Fitness Authority
Комплекс од 3 јаглехидратиПијалок кој ве освежува со електролитиЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Нето тежина  1кгЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Нутритивна вредност во               &..
330 ден. 390 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Greens 250g
Вашиот дневен нутритивен засилувачБез филери          без засладувачи            17 состојкиТестирано за спортистиТежина: 250г.Во едно пакување добивате 50 дозиБез вкус Критикал ГРИНС има 17 су..
1150 ден. 1290 ден.
OMEGA-3 BE SMART OMEGA-3 BE SMART
Hot -18 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: OMEGA-3 BE SMART - Swedish Supplements
Омега 3 припаѓа на корисни полинезаситени масни киселини, што значи дека самото тело не може да ги создаде, и мора да ги добиеме преку исхраната. Затоа се важни за добро здравје. Омега-3 масни киселини често се делат на следниов начин: - ДХА (докосахексаеноична киселина) и - ЕМА (еикосапентаеноична ..
650 ден. 790 ден.
Super Greens Detox 270 g Super Greens Detox 270 g
Ново -16 % НАСКОРО
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Super Greens Detox 270 g
FA SUPER GREENS Detox е додаток во исхраната во форма на лесно растворлив прашок, за детоксикација и чистење на телото. Универзалната формула овозможува подеднакво да ја користат жените и мажите. Формулата е добро осмислен состав од растителни екстракти заедно со овошје и зеленчук во прав и дода..
750 ден. 890 ден.
Super Immunity Booster 270 g Super Immunity Booster 270 g
Ново -16 % НАСКОРО
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Super Immunity Booster 270 g
Составот на FA SUPER IMMUNITY Booster е прецизно подготвен состав од влакна, зеленчук, овошје и зачини кои се надалеку познати по нивниот вреден ефект врз имунитетот. Состојките што се користат во производот се природни извори на вредни активни состојки (како витамин Ц) со позитивен ефект врз со..
750 ден. 890 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: VITA CORE Fitness Authority 90 caps.
Core VitaОснова на секој суплементарен план!Вита од ФА Кор линијата е избалансиран витамински и минерален продукт!Комплетната формула ги покрива телесните потреби за есенцијални витамини минерали со 100% ПДВ. Витамините се кофактори во многу важни процеси во телото. Минералите се потребни за нормалн..
690 ден. 790 ден.
Z-MAX цинк-магнезиум-Б6 90 капсули Z-MAX цинк-магнезиум-Б6 90 капсули
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Z-MAX цинк-магнезиум-Б6 90 капсули
ЗМА. Додаток во исхраната. Ја збогатува исхраната со цинк, магнезиум и витамин Б6, препорачан за спортисти.-  Цинкот :помага да се одржи соодветна рамнотежа на киселинатапомага во одржување на правилниот метаболизам на јаглени хидратипомага да се одржуваат нормални когнитивни фун..
790 ден.
CARBORADE® Energy Gel 40 gr. CARBORADE® Energy Gel 40 gr.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® Energy Gel 40 gr.
КарборејдЈаглехидратен енергетски гел со кофеин.Идеален суплемент за велосипедисти, атлетичари, пливачи, рекреативци ..... Вкус од Јагода. Содржи кофеин (125мг/100г). Не е препорачливо за деца и за трудници.Состојки: Малтодекстрин, вода, фруктоза, киселински регулатор (Е330), кофеин, хидроли..
69 ден.
ISOTONIC "RUN&BIKE" ISOTONIC "RUN&BIKE"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: Isotonic
Концентриран изотоничен пијалок дизајниран за спортисти (за дисциплини на издржливост)Isotonic е пијалок кој го изедначува нивото на вода и електролити излачени од телото во процесот на потење. Исто така  надополнува со витамини и минерални соли, а во мала мерка и јаглехидрати потрошени за в..
490 ден.
Прикажани 1 до 12 од 15 (2 страни)