НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Суплементација

Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Pump
LevroPump е моќен стимуланс создаден од  бета-аланин, аргинин и цитрулин - амино киселини кои се клучни додатоци за пред тренинг и за време на тренинг. CarnoSyn® е единствена глобална патентирана форма на бета-аланин, патентирана од “Natural Alternatives International”. Др. Роџер Харис..
1190 ден. 1390 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: XTREME NAPALM® IGNITER SHOT 120 ml.
Порција: 1/4 ампула (30мл)Количина во:                                                  30мл            60млБета-аланин       ..
69 ден. 79 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Xtreme Napalm 225 gr.
Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзува транспортот на хранливи материи и кислород;- го подобрува пуферниот капацитет;- ја намалува акумулацијата на млечна киселина;- ги отстранува слободните радикали од активните мускули и осигурува соод..
890 ден. 1090 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: 100% ВИТА МИНЕРАЛ
100% ВИТА МИНЕРАЛ- Обезбедува дневна препорачана  доза од 12 витамини- Обезбедува дневна препорачана доза од 7 минерали- ЕДНО ПАКУВАЊЕ ДОВОЛНО ЗА 2 МЕСЕЧНА УПОТРЕБА100% Вита-Минерал е едноставна  база на витамини и минерали од SWEDISH SUPPLEMENTS. Диететски додаток кој содржи 100% од дневн..
790 ден. 890 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: A.B.E. All Black Everything
   Предупредување... премногу моќен да не се прекорачува 1 доза !!!4г Цитрулин3.25мг креатин2г бета аланин100мг теакринБ3/Б12 витаминиТестирано за спортистиТежина: 315г.Во едно пакување добивате 30 дозиПрироден вкус и бои АБЕ е уникатна мешавина од здрави, одбрани активни состојки кои..
1290 ден. 1490 ден.
ABE - Energy + Performance Cans 330 ml. ABE - Energy + Performance Cans 330 ml.
Ново -23 %
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: ABE - Energy + Performance Cans 330 ml.
Газиран енергетски пијалокВи го претставуваме новиот газиран пијалок А.Б.Е. .... Сакате МАКСИМУМ од Вашиот тренинг ? А.B.E. е вистинското решениеКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ2g Цитрулин2g Бета-Аланин200мг Таурин200мг КофеинВитамини Б3 и Б12Халал сертифициран производ0% Шеќер..
99 ден. 129 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC CREA 10
Анаболик Креа 10 10 форми на креатинГрадење на мускули & сила5000 мг. Креатин матриксБеатин АнхидрусФенугрек (екстракт од семето)Нето: 234 грамаКРЕАТИНСКИ БЛЕНД: магензиум креатин хелаттри-креатин малат креатин ХЦЛ креатин монохидрат креатин цитраткреатин пируваткреатин етил естер хидрохл..
990 ден. 1390 ден.
ANABOLIC CUTS 270 капсули ANABOLIC CUTS 270 капсули
Ново -14 %
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC CUTS 270 капсули
Комплетна формула за намалување килограмиСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водата Во порција1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс200мг КофеинНутритивни вредностиПорција 1 кесичкаПорции во..
1890 ден. 2190 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!!- 3 грама КРЕАТИН !!!- 6000 мг. БЦАА !!!- 500 мг. Д АСПАРТАМСКА КИСЕЛИНА !!!- 1000 мг. ТАУРИН !!!Анаболик Исо ВЕЈ. Додаток во исхраната. Со засладува..
3590 ден. 3890 ден.
ANABOLIC ISO WHEY 908 gr. (промо цена 1990) ANABOLIC ISO WHEY 908 gr. (промо цена 1990)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 908 gr.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!!- 3 грама КРЕАТИН !!!- 6000 мг. БЦАА !!!- 500 мг. Д АСПАРТАМСКА КИСЕЛИНА !!!- 1000 мг. ТАУРИН !!!Анаболик Исо ВЕЈ. Додаток во исхраната. Со засладува..
1990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC MASS 3 kg. (нова формула)
ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА ТЕХНОЛОГИЈА за производство на СУПЛЕМЕНТИ  - "ANABOLIC MASS" by KEVIN LEVRONE!!!НОВА ФОРМУЛА со 8 СОСТОЈКИ во една доза за побрзо градење на МУСКУЛНА МАСА- Про гејенер за градба на мускулите- Асистира во градење на чиста мускулна маса- Збогатен со креатин- Тестосеро..
1990 ден. 2390 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC MASS 7 kg. (нова формула)
ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА ТЕХНОЛОГИЈА за производство на СУПЛЕМЕНТИ  - "ANABOLIC MASS" by KEVIN LEVRONE!!!НОВА ФОРМУЛА со 8 СОСТОЈКИ во една доза за побрзо градење на МУСКУЛНА МАСА- Про гејенер за градба на мускулите- Асистира во градење на чиста мускулна маса- Збогатен со креатин- Тестосеро..
3590 ден. 3990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone
Гради “чисти” мускули Висок % на протеини (28g), Ниска количина на шеќериДодадено БЦАА Nutrition Value 100 g 68 g *%NRV / 55 g Energy 1490 kJ / 356 kcal 1011 kJ / 242 kcal 12% ..
119 ден. 149 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC TEST
Повеќето од нас знаат дека зголеменото ниво на тестостерон води до зголемување на сила, мускулен раст, чиста тежина, ја продолжува ерекцијата и потентността.АНАБОЛИК ТЕСТ  е најновиот производ од “кујната” на легендарниот Леврони каде со додавање на повеќе состојки се доби еден н..
1250 ден. 1490 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Applied Bar Protein Crunch 60g
      ПРИРОДЕН ТРИ-СЛОЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ 20 ГРАМА- ВИСОКА КОЛИЧИНА НА ВЛАКНА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕПрепорачано за ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ..
129 ден. 149 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: AXIS 120 TABS
1440мг Глукозамин ХЦЛ                104мг Хондроитин сулфат                           1000мг ..
990 ден. 1290 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS CUTS (378 капсули)
Комплетна формула за НАМАЛУВАЊЕ НА ТЕЖИНАТАСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водатаВо порција 1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс Нето тежина 250,3г ..
2290 ден. 2890 ден.
BAD ASS CUTS единечно пакување (9 капсули) BAD ASS CUTS единечно пакување (9 капсули)
Ново -19 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS CUTS единечно пакување (9 капсули)
Комплетна формула за НАМАЛУВАЊЕ НА ТЕЖИНАТАСтимуланс и метаболичен комплексФормула за балансирање на водатаВо порција 1103 мг Природен комплекс на диуретици1067мг Адаптоген комплекс914мг Комплекс од црн и зелен чај610мг дигестивен комплекс9 софтгел капсули - КОМПЛЕТ за еден ден !!!Количина..
65 ден. 80 ден.
BAD ASS FLEX BAD ASS FLEX
Ново -22 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS FLEX
Напредна формула за рскавициПриродни екстракти од билки18 активни состојки3640мг  Комплекс за градење на рскавица2110мг  Комплекс за подмачкување на рскавица1233мг Комплекс од витамини и минерали856мг комплекс за поддршка на рскавица44 кесички (дневна доза - доволно за 44 дневна употреба)..
2090 ден. 2690 ден.
BAD ASS FLEX 44 кечички со 6 таблети + 3 капсули BAD ASS FLEX 44 кечички со 6 таблети + 3 капсули
Ново -31 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS FLEX
Напредна формула за рскавициПриродни екстракти од билки18 активни состојки3640мг  Комплекс за градење на рскавица2110мг  Комплекс за подмачкување на рскавица1233мг Комплекс од витамини и минерали856мг комплекс за поддршка на рскавица44 кесички (дневна доза - доволно за 44 дневна употреба)..
55 ден. 80 ден.
BAD ASS PAK 396 таблети (44 кесички) BAD ASS PAK 396 таблети (44 кесички)
Ново -22 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS PAK
Комплетно витаминско – минерална пакување Созададено за подршка на метаболизмот што дава енергија 44 дена на подршка (44 дози)  Во една доза 2963 мг. Амино-киселински комплекс 2353 мг. Витаминско – минерален комплекс 971 мг.   Перформански комп..
2090 ден. 2690 ден.
BAD ASS PAK 9 таблети (1 кесичка - доза) BAD ASS PAK 9 таблети (1 кесичка - доза)
Ново -31 %
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: BAD ASS PAK
Комплетно витаминско – минерална пакување Созададено за подршка на метаболизмот што дава енергија 44 дена на подршка (44 дози)  Во една доза 2963 мг. Амино-киселински комплекс 2353 мг. Витаминско – минерален комплекс 971 мг.   Перформански комп..
55 ден. 80 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: BCAA Amino Hydrate 450 gr.
                     БЦАА АМИНО-ХИДРАТ - Следна генерација7,2г БЦАА  0г шеќери  0г јаглехидрати  0кцалВо порција 14г        3.6г Леуцин   1.8г изолеуцин&n..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: BCAA DEFENDER 8:1:1 Black Line by Kevin Levrone
БЦАА ДефендерБрз агент за обновување на мускулитеЦрна линијаБЦАА 8:1:1 сооднос, екстра леуцинПолно со електролитиБЦАА дефендер микс:- 5000 мг. БЦАА 8:1:1- 2000 мг. Л Цитрулин- 410 мг. ЕлектролитиТежина: 245 грамаСо вкус на портокалБЦАА Дефендер, додаток во исхраната, со засладувачи. Продукт..
1190 ден. 1350 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.
BCAA 4: 1: 1 - 100% чисто фармацевтска структура !!!БЦАА 4:1:1 - Супер амино микс !!!"SWEDISH SUPPLEMENT - KING OF SUPPLEMENTS"!!!Вкус:  јагодаНето: 400 гр. Состав:  хранлива вредност во               ..
1290 ден. 1490 ден.
CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority
-15 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority
Комплекс од 3 јаглехидратиПијалок кој ве освежува со електролитиЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Нето тежина  1кгЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Servings Per Container: ~ 33Nutritional value in100 g30 gEnergy value1632 kJ / 384 kcal493 kJ / 116 kcalFat0h0h&n..
330 ден. 390 ден.
CARBORADE® strawberry 1 kg. Fitness Authority CARBORADE® strawberry 1 kg. Fitness Authority
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® strawberry 1 kg. Fitness Authority
Комплекс од 3 јаглехидратиПијалок кој ве освежува со електролитиЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Нето тежина  1кгЕдна порција: 30гПорции во пакувањето: 33Нутритивна вредност во               &..
390 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: COLLAGEN PEPTIDES 300 gr.
·       Колагенски пептиди·       Хидролизиран колагенски протеин·       Помлад изглед·       Коса  Кожа  Нокти Зглобови·       Без Вк..
1350 ден. 1490 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Critical Greens 250g
Вашиот дневен нутритивен засилувачБез филери          без засладувачи            17 состојкиТестирано за спортистиТежина: 250г.Во едно пакување добивате 50 дозиБез вкус Критикал ГРИНС има 17 су..
1150 ден. 1290 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: CRITICAL MASS 2.4 kg - 40 дози
               Нова формула со намален шеќерКритикал Мас е просто кажано најдобриот и најодобрениот суплемент за зголемување на мускулната маса. Употребени се највисоките квалитетни сосотојки, кои се внимателно селектирани за својата можнос..
1990 ден. 2290 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: CRITICAL MASS 6 kg - 100 дозерки
               Нова формула со намален шеќерКритикал Мас е просто кажано најдобриот и најодобрениот суплемент за зголемување на мускулната маса. Употребени се највисоките квалитетни сосотојки, кои се внимателно селектирани за својата можнос..
3690 ден. 3990 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CYBERPUNK NOOTROPIC
C Y B E R P U N K    -  THE BEST NOOTROPIC EVER !!!Производ кој е наменет за врвните гејмери, но и за оние кои им треба поголем фокус, енергија, зголемена визија, подобро памтење, побрзо учење, да го совладаат заморот, зголемена реакција, концентрација итн...Nootropics се „витами..
1690 ден. 2390 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 2 kg. - 80 порции
                  2кг | 80 порции во едно пакување        CLA         Л-КАРНИТИН        ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ        ПРОТЕИНС..
2490 ден. 2990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ЕАА by KEVIN LEVRONE - ЕСЕНЦИЈАЛНИ АМИНО КИСЕЛИНИ
Есенцијални амино киселиниБез аспартамНето тежина 195г9 амино киселини 30 порции збоатени БЦААПрепорачлива дозаИзмешај една порција 6,5г ЕАА со 250мл ладна вода. Како додаток во исхраната се конзумира 1-2 дневно, една порција меѓу оброци и една пред спиење. Деновите кога тренирате 1 порција пред,..
990 ден. 1190 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ЕАА by KEVIN LEVRONE - ЕСЕНЦИЈАЛНИ АМИНО КИСЕЛИНИ
Есенцијални амино киселиниБез аспартамНето тежина 390 гр9 амино киселини 60 порции збоатени БЦААПрепорачлива дозаИзмешај една порција 6,5г ЕАА со 250мл ладна вода. Како додаток во исхраната се конзумира 1-2 дневно, една порција меѓу оброци и една пред спиење. Деновите кога тренирате 1 порција пре..
1650 ден. 1850 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA Gold Protein Isolate®
ФА Голд протеински изолат од суруткаНајчистиот протеински изолат!Без шеќери и масти!!!Во една доза добивате:- 25 гр. протеин- 5 гр. БЦАА - 0 гр. шеќери - 0 гр. масти- 76 дозиПротеински продукт кој ве снабдува со најчистиот протеински изолат од сурутка. Со засладувачи. Храна за спортисти. ...
3690 ден. 3990 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA Gold Protein Isolate® 908 gr.
ФА Голд протеински изолат од суруткаНајчистиот протеински изолат!Без шеќери и масти!!!Во една доза добивате:- 25 гр. протеин- 5 гр. БЦАА - 0 гр. шеќери - 0 гр. мастиПротеински продукт кој ве снабдува со најчистиот протеински изолат од сурутка. Со засладувачи. Храна за спортисти. . Продукто..
1990 ден. 2190 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA ICE Pump Shot 120 ml
Ефект на вечно ладење   Газирана формула6000мг Цитрулин-Малат3200мг Бета-Аланин2000мг Аргинин АКГ1500мг Глицерол750мг Бетаин ХЦЛ400мг Кофеин50 мг Веј Протеин Изолат250мг Глукуронолактон2000мг ТауринНето тежина 120мл Нутритивни фактиПорција 1/4 ампула (30мл)Порции во пакувањ..
69 ден. 79 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5 кг.
Екстрим Мас ефект - Нова генерација на гејнери. - 148 Јаглени Хидрати- 30 грама Протеини- Протеински микс - Јаглено-хидратен миксПрашок за правење на јаглехидратен и протеински пијалок. Секоја порција од Екстрим Мас Ефект ве снабдува со 30 грама протеин за мускулен раст и одржување на мускулна ..
1950 ден. 2190 ден.
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Game Changer Mass 3 kg.
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј протеин изолат, хидролизиран казеин Револуционерен гејнер за мускули64 гр. протеин128 гр. Јагленохидрати5 гр. креатинЛ ГлутаминА-АКГЛ ЦитрулинЛ ЛизинВитаминско - минерален комплексЦинкМагнезиумА..
1990 ден. 2390 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD AMINO REBUILD by Kevin Levrone
40 порции           0 калории           0 шеќери Ги опоравува вашите мускулиЈа зголемува вашата силаЈа потпомага регенерацијата при вежбање 7г Амино киселини    &..
1590 ден. 1790 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD BCAA 2:1:1
Голд БЦАА 2:1:1 + електролити30 порциидодадени електролитибез калориибез шеќери        Брзо мускулно опоравување        Превенира мускулно оштетување        Ја потпомага рехидратицијата10.5г Амино киселини   7г ..
1190 ден. 1290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Gold Creatine
Помага во градба на мускулитеМаксимална сила и снагаБез вкус за полесно мешање со други суплементи60 дози              5г креатин         витамин Б60г шеќери100% Природен креатинСупер микронизи..
550 ден. 690 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD EAA AMINO by Kevin Levrone
Ја зголемува силатаГо намалува оштетувањето на мускулитеја подобрува рехидратацијатаВкупно Амино киселини               - 9,7г  5,9г ЕАА         3,7г БЦАА      500мг Кокосова вода ..
1590 ден. 1790 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Gold Glutamine
Опоравок на мускулитеГо подобрува имунитетотБез вкус за полесно мешање со други суплементи60 дози               5г глутамин       0г шеќери100% Природен глутаминЕкстра растворлив    ..
990 ден. 1090 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD ISO Protein by Kevin Levrone 2 kg.
84 % ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТВРВЕН КВАЛИТЕТ25 гр. ПРОТЕИН во една доза6.4 гр. БЦАА5 гр. ГЛУТАМИН0 гр. ШЕЌЕР0 гр. ЗАСИТЕНИ МАСТИБЕЗ ГЛУТЕНБЕЗ ЛАКТОЗА БЕЗ СОЈА2 КГ.Во пакување од 2 кг. добивате 66 дози !!!Нутритивни информацииПорција 1 мерица (30г)Порции во пакувањето 66Нутритивна вредност   &..
3690 ден. 3890 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD LEAN MASS 6 kg.
-         Премиум протеински бленд: ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ, ХИДРОЛИЗИРАН ВЕЈ ПРОТЕИН, ПРОТЕИНСКИ КОНЦЕНТРАТ-         Засилувач на хормонот за раст-         Антикатаболик формула: БЦА..
3690 ден. 3990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD OAT MEAL 3 kg.
40% Протеин     30 Порции         Мелен овес       Без соја        100% овес од цело зрно        Веј протеин изолат и концентрат        Д..
1990 ден. 2290 ден.
GOLD VITARGO CARBOLOADER GOLD VITARGO CARBOLOADER
-11 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD VITARGO CARBOLOADER
Витарго               40 порции          без шеќер                    Енергетски пијалок со електролити ..
2390 ден. 2690 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: GOLD WHEY PROTEIN
72% Протеин     66 Порции         Без глутен          Без соја         Гради чиста мускулна маса        Го убрзува мускулниот опоравок  ..
2490 ден. 2990 ден.
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: ICE HYDRO AMINO
Ефект на разладување, газирана формула КОМПЛЕТНА ФОРМУЛА8000мг ЕАА         1000мг Глутамин              1000мг Цитрулин Малат          &nb..
1490 ден. 1690 ден.
ISO WHEY PREMIUM (Промо цена) ISO WHEY PREMIUM (Промо цена)
-10 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: ISO WHEY PREMIUM
ISO Whey Premium е комплетно чист изолиран протеин од сурутка со највисока содржина на протеини на пазарот.- во 35 грама (доза)- 31 грам протеин- 0.1 грам масти- 0.84 јаг. хидрати- растворлив- Текстура како сок- Екстремно брзо апсорпција- Минимална лактозаSwedish Supplements, користејќи суровина Vol..
1790 ден. 1990 ден.
ISO-XP 1 kg. - 40 порции ISO-XP 1 kg. - 40 порции
-9 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: ISO-XP 1 kg. - 40 порции
                          ИЗОЛАТ - 100% протеини од суруткаПАКУВАЊЕ ОД 1 КГ. ВО КОЕ ДОБИВАТЕ НЕВЕРОЈАТНИ 40 ПОРЦИИ !!!!ISO-XP е ВИСОКО-ПРОТЕИНСКИ  производ и моментално е најчистиот ..
1990 ден. 2190 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: ISO-XP 2 kg. - 80 порции
                          ИЗОЛАТ - 100% протеини од суруткаПАКУВАЊЕ ОД 2 КГ. ВО КОЕ ДОБИВАТЕ НЕВЕРОЈАТНИ 80 ПОРЦИИ !!!!ISO-XP е ВИСОКО-ПРОТЕИНСКИ  производ и моментално е најчистиот и нај..
3590 ден. 3990 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: KETO COLLAGEN 325 gr.
·       Кето Колаген·       Хидролизирани колагенски пептиди + МЦТ·       Помлад изглед     Коса  Кожа  Нокти Зглобови·       Без Вкус· &nbs..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: L-GLUTAMINE 100%
Аминокиселината Л-глутамин е најреактивна амино киселина во телото. Околу 60% од амино киселините во нашата мускулна маса се L-глутамин. За време на тежок тренинг, нивоата во телото драстично се намалуваат, а во случај на дефицит, телото е подложено на катаболна деградација. За време на напорни трен..
890 ден. 990 ден.
Levro Amino 10.000 Levro Amino 10.000
-9 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Amino 10.000
Levro Amino 10.000 е напреден амино-киселински микс кој е развиен да ве снабди со максимална количина од концентрирани амино-киселини во најдобрите можни порции.    - Максимална регенерација-  Идеален амино киселински профил-  Најдобрите состојки за градење на вашите му..
990 ден. 1090 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro BCAA 410 gr.
ЛевроБЦАА содржи три од најважните амино киселини за спортисти: леуцин, исолеуцин и валин, со размер 4:1:1.Со ЛЕВРО БЦАА 4:1:1 добивате:-          Брзо опоравување и обновување на мускулите !!!-         ..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro BCAA 410 gr.
ЛевроБЦАА содржи три од најважните амино киселини за спортисти: леуцин, исолеуцин и валин, со размер 4:1:1.Левро BCAA 4: 1: 1 - Во едно пакување добивате  60  дози !!!Со ЛЕВРО БЦАА 4:1:1 добивате:-          Брзо опоравување и обнов..
1290 ден. 1490 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro ISO Whey 2 kg.
Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Во една порција добивате:- 25.5 грама високо-квалитетен протеински изолат - 0 гр. шеќер- 0 гр. масти- 0 гр. јаглени хидрати- додадени БЦААЛевроИсо Веј е вкусен и хранлив протеински пијалак базиран..
3590 ден. 3790 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Lean
Левро Лин - ЕКСТРА МОЌЕН ТОПАЧ НА МАСТИТЕ !!!ШАМПИОНСКИ СОСТАВ СОЗДАДЕН ОД КЕВИН ЛЕВРОНИ:- КЕТОНИ ОД МАЛИНА !- ЕКСТРАКТ ОД ГОРЧЛИВ ПОРТОКАЛ !- ЕКСТРАКТ ОД СЕМЕ ОД КАКАО !- ЕКСТРАКТ ОД ЃУМБИР !- ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ !- ЕКСТРАКТ ОД ЦЕМЕ ОД ГУАРАНА !- ЕКСТРАКТ ОД КАЈЕН ПИПЕР !- ЕКСТРАКТ ..
990 ден. 1190 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Legendary MASS 3 kg.
Левро Леџендери Мас е нова генерација на гејнери базиран врз внимателно избран размер од јаглехидрати и протеини. Оваа иконска мешавина за зголемување на масата е наменета за атлети со интензивни тренинзи, чија цел е да постигнат максимално ниво на чиста телесна маса и мускулна сила. Секоја пор..
1990 ден. 2290 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LevroLegendaryMASS 6.8 kg.
ЛевроЛеџендериМасс е нова генерација на гејнери базиран врз внимателно избран размер од јаглехидрати и протеини. Оваа иконска мешавина за зголемување на масата е наменета за атлети со интензивни тренинзи, чија цел е да постигнат максимално ниво на чиста телесна маса и мускулна сила. Секоја порц..
3590 ден. 3990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LevroShield 300 gr.
ЛевроШилд - Најдобар заштитник на мускулите!!!ЛевроШилд е дизајниран за атлетите со најтешки тренинзи. Во својата композиција, ЛевроШилд содржи висока доза на Л-глутамин и бета-глукан.Порции во пакувањето:  67 !!!Истражувањата од страна на институтот за биохемија во Оксфорд ..
990 ден. 1090 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro UNIQE Protein Bar
Солени кикирики и карамел протеини со вкус на карамелаКолачиња и чоколаден протеински барПротеински бар со карамелаЧоколаден протеински барБело чоколадоConcerns: Salted peanuts and caramel flavoured protein bar.Nutrition value:100 g45 g*%NRV / 45gEnergy1517 kJ/362 kcal675 kJ / 161 kcal8,00%Fat13 g5,..
99 ден. 129 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Whey Supreme Protein 2 kg.
ЛевроВеј Суприм100% протеин од суруткаНето тежина 2 кг- 23 ГРАМА ПРОТЕИН- 5 ГРАМА БЦАА- 4 ГРАМА ГЛУТАМИНПорции во пакувањето: 66Левро Веј Суприм е вкусен протеински напиток направен од највисок квалитет на протеински концентрат. Овој продукт е наменет за секој, за професионални спортисти и рекреатив..
2590 ден. 2990 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LevroAminoTab 300 tab.
ЛевроАмино Таб е напреден амино-киселински микс кој е развиен да ве снабди со максимална количина од концентрирани амино-киселини во најдобрите можни порции.    - Максимална регенерација-  Идеален амино киселински профил-  Најдобрите состојки за градење на вашите мускул..
990 ден. 1090 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LEVRONE Scatterbrain Shot 120 ml.
Научно дизајнирана комбинација на активни состојки! 120 ml. МОЌЕН СТИМУЛАНС + ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ ... ЕДИНСТВЕН НА ПАЗАРОТ !!! 4 ДОЗИ ВО ЕДНО ПАКУВАЊЕ ОД 120 МЛ. !!! Овој моќен стимуланс: - ја зголемува енергијата! - ги подобрува фокусот и концентрацијата! -  jа згол..
79 ден. 89 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LEVRONE SHAABOOM PUMP SHOT 120 ml
"MADE BY LEGEND"....KEVIN LEVRONE ... Научно дизајнирана комбинација на активни состојки! 120 ml. МОЌЕН СТИМУЛАНС + ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ ... ЕДИНСТВЕН НА ПАЗАРОТ !!! 4 ДОЗИ ВО ЕДНО ПАКУВАЊЕ ОД 120 МЛ. !!! 6000мг Цитрулин-Малат 3200мг Бета-Аланин 2000мг Аргинин АКГ1000мг  Та..
89 ден. 99 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LEVRONE Wellness Series L-Carnitine 125000 1 L
Дози во едно пакување: 125 !!!!Во една доза 8 ml добивате:Л-карнитин 1000 мгПантотенска киселина 6,2 мг (103%) *Витамин Б6 1,4 мг (100%) *Витамин Б2 1,4 мг (100%) *Витамин Б1 2,6 мг (236%) *Протеински изолат 4 mgПрепорачана употребаЗемете 1 порција на ден (1 порција = 8 ml); мерна капа прикачена на ..
1290 ден. 1490 ден.
LOW-CAL SAUCE BROWN SAUCE
Ново -17 %
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE BROWN SAUCE
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SAUCE CHIP SHOP CURRY
Ново -17 %
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE CHIP SHOP CURRY
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SAUCE PERI-PERI
Ново -17 %
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE PERI-PERI
Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порцијаСовршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање425ml | 28 порцииКЛУЧНИ ПРИДОБИВКИВегански преливНема додаден шеќерБез млекоКето-пријателскиБез глутенБез масти..
240 ден. 290 ден.
LOW-CAL SAUCE SWEET CHILLI
Ново -17 %
Бренд: