The Strongest Shop информации:

РАБОТНО ВРЕМЕ 09:00 – 20:00 
(сабота): 10.00 – 16.00 часот.

ONLINE нарачки – 24/7

Информации на 070 832 962, 078 579 473, 078 386 694

“Д СТРОНГЕСТ ШОП” се наоѓа на раскрсница кај Тутунски Комбинат во близина на  “Рампа” во Кисела Вода 

Нашите производи може да ги најдете низ цела Македонија:

“Fit Form”  – Охрид

– “Nutri Fit” – Битола

– Скопје Крос Фит клуб Скопје”;

– Скопје Боди Билдинг клуб “Profi Gym”;

– Скопје Боди билдинг клуб Атанасовски”;

– Скопје Боди билдинг клуб Гладијатор;

– Прилеп “Energy Shop”;

– Тетово “Gladiator”;

– Битола Алфа Фит”

– Велес Будо;

– Струмица Фитнес центар Арена;

Струмица Фитнес Центар “Pulse

– Врање, Србија “ABC”;

Бесплатна достава за сметка над:

Истотака вршиме испорака на производите на територијата на цела Македонија !!! 

–        2500ден. низ Македонија.

–        1500ден. во Скопје

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА СО СМЕТКА НАД 1500 ДЕНАРИ НИЗ СКОПЈЕ И 2500 ДЕНАРИ НИЗ МАКЕДОНИЈА | ДОКОЛКУ НА ПРОИЗВОДОТ ИМАТЕ ПОПУСТ, ДОСТАВТА Е НА ВАША СМЕТКА.

“Д Стронгест Шоп” е ГЕНЕРАЛЕН СПОНЗОР на нашата репрезентација за бразилска џиу џица и промотор на ММА во Македонија. Со купување во нашата продавница ВИЕ го спонзорирате македонскиот боречки спорт.

Ние Ви нудиме за Вашата лојалност – членска картица со која добивате попуст на сите прозиводи. Станете наш лојален потрошувач, бидете наш V.I.P.член и добивајте на Вашиот емаил секојдневни попусти. СЕКОГАШ КОГА ИМАМЕ ПОПУСТ И ПРОМОЦИЈА, ВИЕ ПРВИ ЌЕ ДОЗНАЕТЕ.

ЗОШТО ДА НЕ ОДБЕРЕТЕ НАС?

“Д Стронгест Шоп” е единственото место каде што може да ги купите популарните Д Стронгест маици, бермуди, дуксери. 


Во нашата продавница имате можност да одберете профи опрема од светски докажани брендови како што се VENUM,RINGHORNS, ROOMAIF… да одберете суплементи од мега популарни брендови како што се FITNESS AUTHORITY, KEVIN LEVRONE, MUSCLEPHARM, DORIAN YATES, APPLIED NUTRITION, RONNIE COLEMAN, SWEDISH SUPPLEMENTS, OPTIMUM NUTRITION, ACTIVLAB, SCIVATION,  може да одберете опрема за крос фит, фитнес, боди билдинг. 

ГОРДИ СМЕ да ви ја представиме првата продавница во Македонија за продажба на врвна опрема за боречки вештини, суплементација, спортска облека, фитнес опрема! 

ДОБРОДОЈДОВТЕ ВО “Д СТРОНГЕСТ ШОП”

Повеќе информации може да добиете на 070 832 962, 078 386 694, 078 579 473