НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

НАСКОРО ... Нови производи од ВЕНУМ
ANABOLIC by LEVRONE
ПРОВЕРЕТЕ ТУКА
ГОЛЕМ ИЗБОР
Само во "Д СТРОНГЕСТ ШОП"
ВРВЕН КВАЛИТЕТ
ВРВЕН КВАЛИТЕТ
shop now
Recommended by LOMACHENKO
VENUM
shop now
BLOOD & GUTS
Trust the LEGEND
shop now
HALAL CERTIFICATE
APPLIED NUTRITION
BESTSELLER
SWEDISH SUPPLEMENTS
shop now
Со секој купен производ над 1500 денари бесплатна достава низ Скопје | над 2500 денари бесплатна достава низ Македонија

Сите производи

Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!..
3590 ден. 3890 ден.
BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: BLOOD & GUTS
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета аланин за продолженa издржливост- 4000 mg Arginine A..
1690 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: DIET WHEY 2 kg. - 80 порции
                  2кг | 80 порции во едно пакување      &nbs..
2890 ден. 2990 ден.
Бренд: Swedish Supplements Име на продуктот: WHEY PROTEIN DELUXE 2 kg.
WHEY PROTEIN DELUXE 2 kg.Уникатен производ - Веј Протеин Концентрат + Протеински Изолат !!!Протеините допринесуваат за растење на мускулната маса. Про..
2990 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPSRinghorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringho..
2490 ден.
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерЕдинствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над лентата за подобро вклопувањеВметнувањата н..
3690 ден.
RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
Идеален за почетници во бокс и за рекреативци, Ringhorns Charger боксерските ракавици нудат максимална удобност со ненадмината цена.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИ..
1990 ден.
FLASH GN083 FLASH GN083
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: FLASH GN083
Врзување: чичак лентаДисциплина: Бокс, кик-бокс, маи таиПол: унисексМатеријал: PU / PVCМатеријал на дланката: PU кожаСостав: 95% СТП кожа, 5% ПВЦРакав..
1890 ден.
LEVRONE SHAABOOM PUMP SHOT 120 ml LEVRONE SHAABOOM PUMP SHOT 120 ml
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: LEVRONE SHAABOOM PUMP SHOT 120 ml
"MADE BY LEGEND"....KEVIN LEVRONE ... Научно дизајнирана комбинација на активни состојки! 120 ml. МОЌЕН СТИМУЛАНС + ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ ... ЕДИНСТВ..
99 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: SCATTERBRAIN by KEVIN LEVRONE
СУПЕР КОНЦЕНТРИРАНА СТИМУЛАТИВНА ФОРМУЛА !!!ГО ПОДОБРУВА МЕНТАЛНИОТ ФОКУС !!!ГИ ПОДИГА ЕНЕРГЕТСКИТЕ НИВОА !!!Во едно пакување добивате 60 ДОЗИ !!!Преп..
990 ден. 1190 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC MASS 3 kg.
ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА ТЕХНОЛОГИЈА за производство на СУПЛЕМЕНТИ  - "ANABOLIC MASS" by KEVIN LEVRONE!!!- Про гејенер за градба на мускулите..
1990 ден. 2390 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Whey Supreme Protein 2.27 kg.
ЛевроВеј Суприм100% протеин од суруткаНето тежина 2,27кг- 23 ГРАМА ПРОТЕИН- 5 ГРАМА БЦАА- 4 ГРАМА ГЛУТАМИНПорции во пакувањето: 76Левро Веј Суприм е в..
3090 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro Pump
LevroPump е моќен стимуланс создаден од  бета-аланин, аргинин и цитрулин - амино киселини кои се клучни додатоци за пред тренинг и за време на т..
1190 ден. 1390 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: A.B.E. All Black Everything
   Предупредување... премногу моќен да не се прекорачува 1 доза !!!4г Цитрулин3.25мг креатин2г бета аланин100мг теакринБ3/Б12 витаминиТестир..
1490 ден. 1590 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!..
3590 ден. 3890 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 908 gr.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!..
1750 ден. 1990 ден.

Наш избор

Блог

Рекоа за нас: