Само во "Д Стронгест Шоп" можете да најдете профи опрема за боречки вештини од мега-популарни брендови како што се VENUM, LEONE1947
- Ивица Алексовски - Председател на Македонската Федерација за Бразилска Џиу Џица
"Тренирам нешто помалку од 20 години при тоа трудејки се секој тренинг да го направам подобар и поквалитетен, откако почнав да ги користам суплементите од "Д СТРОНГЕСТ ШОП" уште повеќе го почуствував бенефитот и напредокот во бодибилдингот, а се надевам дека со самото тоа и моите успеси ке бидат уште поголеми во наредните натпреварувања кои доправа ке следат"!!!
- Васко Мамучевски - боди билдинг шампион
Ако сакате квалитетна опрема за кик бокс, "Д Стронгест Шоп" е Вашиот избор. Опрема за боречки вештини и суплементација... 400 различни производи, повеќе од 35 различни брендови
- Иле Ристески - Кикбоксинг шампион & тренер
EXTREME NAPALM - моја препорака за оние кои сакаат да го добијат максимумот од својот тренинг"
- Зоран Иванов - Првиот КРОС ФИТЕР во Македонија
"Почнувајќи на своја 16 год возраст со вежбање сонував да се натпреварувам еден ден... ...На 17год веќе го имав првото и својата прва ЈУНИОРСКА ПОБЕДА ...соништата не престануваа... Посакував да бидам апслолутен шампион на Македонија... Во 2003 год ми се исполни и тој сон за потоа да бидам ушсте 3 пати АПСОЛУТЕН ШАМПИОН на Македонија . ...Но вистиснки спортист не се откажуваа и продожлив да нижам успеси... 2 место на ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО и два пати постанав СВЕТСКИ ИБФФ ВИЦЕШАМПИОН искачувајќи се на тој трон бев најгордиот македонец. ...Потоа ја добив својата ПРО карта и навлегов во ИБФФ најдобрите од најдобрите... највисок успех ми беше 4 месо во Лартагена Шпанија се до минатата недела кога ми се оствари животниот сон освојувајќи го своето прво ПРОФЕСИОНАЛНО ЗЛАТО .НЕМА НИШТО ШТО МОЖЕ ДА МЕ НАПРАВИ ПОГОРД ОД ОВОЈ МОЈ УСПЕХ И ЖРТВА ЗА СИВЕ ОВИЕ 23 ГОД.АКО САКАТЕ ДА ИМАТЕ ВРВНИ РЕЗУЛТАТИ, ОД СРЦЕ ВИ ГИ ПРЕПОРАЧУВАМ СУПЛЕМЕНТИТЕ ОД "Д СТРОНГЕСТ ШОП" !!!
- Тоше Зафиров - светски вице шампион во боди билдинг
"Здравјето е незаменливо, нема џокер во таа игра, нема реприза или втора шанса"!"Затоа да се фокусираме и даваме се од себе во борбата за подобар и поквалитетен живот"."Со 13 фракртури и инвалидска количка јас одбрав да станам балкански шампион"!"Ова мое патување немаше да биде целисходно доколку производите од "Д СТРОНГЕСТ ШОП" не беа покрај мене во сите тие моменти"."Ако сакаш да бидеш најдобар мора да користиш тоа што е најдобро"."МОЈОТ ИЗБОР Е "Д СТРОНГЕСТ ШОП" - - - ПРОВЕРЕНО НАЈДОБАР"!
LevroPump е моќен стимуланс создаден од  бета-аланин, аргинин и цитрулин - амино киселини кои ..
1.390 ден.

ЛевроВеј Суприм100% протеин од суруткаВкус на чоколада, ванила, јагода        &n..
3.090 ден.

Бед Ес БЦАА 8:1:1. Додаток во исхраната. Со засладувачи, амино киселини со разгранети синџири с..
1.550 ден.

Екстрим Антикатаболикс. Додаток во исхрана. Со засладувачи. Комплекс од разгранети амино кисели..
1.490 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

VENUM OKINAWA 2.0 SPATS - BLACK/WHITE Ново
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ87% Полиестер - 13% Спандекс: мека и отпорна ткаенинаЕргономски рабови и ласт..
3.090 ден.

VENUM NOGI 2.0 SPATS - BLACK Ново
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ87% Полиестер - 13% Спандекс: мека и отпорна ткаенинаЕргономски рабови и ласт..
3.090 ден.

VENUM LASER EVO JOGGERS - BLACK Ново
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ61% полиестер - 39% ПамукНов фитОптимална топлинска изолацијаЕластична лента ..
3.990 ден.

RINGHORNS NITRO HEADGEAR Ново
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИPU со висок квалитет: флексибилен и отпорен за да обезбеди максимален животен..
4.890 ден.

RINGHORNS NITRO HEADGEAR Ново
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИPU со висок квалитет: флексибилен и отпорен за да обезбеди максимален животен..
4.890 ден.

Веј Кор. 100% протеински концентрат од суруткаПротеин од сурутка. Додаток во исхраната. Со засладува..
2.990 ден.

ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА ТЕХНОЛОГИЈА за производство на СУПЛЕМЕНТИ  - "ANABOLIC MASS" by KE..
2.390 ден.

Venum "Kontact" штитниците за нозе се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштит..
1.590 ден.

BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT -8%
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета ал..
1.690 ден. 1.550 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg -9%
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
3.290 ден. 2.990 ден.

Game Changer Mass 3 kg. -8%
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј ..
2.550 ден. 2.350 ден.

Loading...
Loading...