Кои суплементи треба да ги комбинирам за да го намалам вишокот на килограми

За полесно и побрзо намалување на масните наслаги би ви препорачале да користите производите кои содржат:

Прочитај повеќе

ПРВИОТ МАКЕДОНСКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН ММА КЛУБ во Центарот за боречки вештини во “Д Стронгест”

Добра вест за љубителите на ММА во Македонија ги повикуваме да дојдат и да тренираат во ПРВИОТ МАКЕДОНСКИ ПР...

Прочитај повеќе

Омилените вежби за одредени мускулни групи на боди билдинг легендата Рони Колман! “YEAH BUDDY”

Во следното видео можете да ги видите, по Рони Колман најдобрите вежби за одредени мускулни групи, неговите најго...

Прочитај повеќе