НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ММА бермуди


THE STRONGEST MMA MKD Shorts THE STRONGEST MMA MKD Shorts
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: The Strongest Име на продуктот: THE STRONGEST MMA MKD Shorts
"The Strongest" иновативното и безбедно поставено  “Velcro” затворање на патентот и поставувањето на “4-Way” панелот на препоните обезбедува врвна мобилност. Беспрекорни во место, низ сите позиции, овие бермуди даваатултимативна и силна поддршка при борба..
1690 ден.
VENUM LIGHT 3.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE VENUM LIGHT 3.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM LIGHT 3.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИРипстоп (100% полиестер)Вметнетa ликра на препонитеСтранични парчињаВелкро систем на затварањеЛогоМал внатрешен џебЗасилени споеви на точките на притисокДизајн: Сублимативно печатење на дизајн и логоБренд: Venum..
3690 ден.
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерЕдинствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над лентата за подобро вклопувањеВметнувањата на ликра во препоните и еластин на страните на половината за поголема удобност и максимална подвижност на нозетеВнатрешен џеб Сублимирано печатење..
3690 ден.
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/BLUE VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/BLUE
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/BLUE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерЕдинствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над лентата за подобро вклопувањеВметнувањата на ликра во препоните и еластин на страните на половината за поголема удобност и максимална подвижност на нозетеВнатрешен џеб Сублимирано печатење..
3690 ден.
VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM NOGI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерЕдинствениот систем за затворање се состои од не-абразивен велкро над лентата за подобро вклопувањеВметнувањата на ликра во препоните и еластин на страните на половината за поголема удобност и максимална подвижност на нозетеВнатрешен џеб Сублимирано печатење..
3690 ден.
VENUM TRAINING CAMP 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/NEO YELLOW VENUM TRAINING CAMP 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/NEO YELLOW
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM TRAINING CAMP 2.0 FIGHTSHORTS
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерСистем за прицврстување со не-абразивен велкроВнатрешен џебЛикра вметната помеѓу нозетеСублимирана печатена ткаенина: издржливост и ненадминат квалитетЗасилени рабови: зголемена издржливостЛогото на VenumТежина: 0.2500..
3590 ден.
Д Стронгест Ре-дизајн бермуди Д Стронгест Ре-дизајн бермуди
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: The Strongest Име на продуктот: Д Стронгест Ре-дизајн бермуди
Д Стронгест Ре Дизајн- Високо - квалитетен и долготраен материјал;- Врвна изработка;- Уникатно закопчување (тројно појачување во делот на патентот);- Извонреден дизајн;- Еластичен дел во делот меѓу нозете ( овозможува движење во сите правци и обезбедува лесно изведување на ножни удари);..
1190 ден.
VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/BLACK
Venum Defender 2.0 Hybrid Compression Shorts се иновативен производ, комбинирајќи ја елеганцијата на помалите шорцеви и удобноста и поддршката на компресијата.Големите странични парчиња овозможуваат слобода на движење, додека бутот е покриен со компресивни шорцеви.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИШорцеви..
3090 ден.
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM DEFENDER HYBRID COMPRESSION SHORT - BLACK/RED
Venum Defender 2.0 Hybrid Compression Shorts се иновативен производ, комбинирајќи ја елеганцијата на помалите шорцеви и удобноста и поддршката на компресијата.Големите странични парчиња овозможуваат слобода на движење, додека бутот е покриен со компресивни шорцеви.ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИШорцеви..
3090 ден.
VENUM CAMO HERO FIGHTSHORTS - WHITE/BLACK VENUM CAMO HERO FIGHTSHORTS - WHITE/BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CAMO HERO FIGHTSHORTS - WHITE/BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПолиестер микро ткаенина: ултра лесна и изградена до последен материјал.Панели за мрежа за повисока и оптимална термичка регулација.Vault ™ 3-иновативен систем за затворање за совршено задржување.Grip Speed ™ за полесно и побрзо прилагодување на борбените шорцеви.Про-инженерск..
3590 ден.
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИМАТЕРИЈАЛИ: 87% полиестер - 13% Спандекс / еластична и многу отпорна ткаенина / засилени рабови. ВЕНУМ КОМПРЕСИОНА ТЕХНОЛОГИЈА: Ја подобрува циркулацијата на крвта во мускулите и го забрзува времето на закрепнување.ВЕНУМ ДРАЈ ТЕК ™ ТЕХНОЛОГИЈА: Обезбедува оптимална контрола на..
2460 ден.
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK/GOLD VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK/GOLD
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK/GOLD
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИМАТЕРИЈАЛИ: 87% полиестер - 13% Спандекс / еластична и многу отпорна ткаенина / засилени рабови. ВЕНУМ КОМПРЕСИОНА ТЕХНОЛОГИЈА: Ја подобрува циркулацијата на крвта во мускулите и го забрзува времето на закрепнување.ВЕНУМ ДРАЈ ТЕК ™ ТЕХНОЛОГИЈА: Обезбедува оптимална контрола на..
2460 ден.
Прикажани 1 до 12 од 17 (2 страни)