НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Останато

VENUM REFLEX BALL VENUM REFLEX BALL
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM REFLEX BALL
Venum Reflex Ball е оригинален додаток за тренинг, лесно пренослив, што ќе ви овозможи да ја развивате вашата координација, како фокусот и прецизноста. Слична опрема што се користи многу години наназад, спортисти како Васил Ломаченко неодамна го популаризираат овој стил на тренинг, каде што сега мож..
1860 ден.
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)