НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Протеински Барови


Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC PRO BAR by Kevin Levrone
Гради “чисти” мускули Висок % на протеини (28g), Ниска количина на шеќериДодадено БЦАА Nutrition Value 100 g 68 g *%NRV / 55 g Energy 1490 kJ / 356 kcal 1011 kJ / 242 kcal 12% ..
149 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Applied Bar Protein Crunch 60g
      ПРИРОДЕН ТРИ-СЛОЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ 20 ГРАМА- ВИСОКА КОЛИЧИНА НА ВЛАКНА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕПрепорачано за ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ..
149 ден.
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Levro UNIQE Protein Bar
Солени кикирики и карамел протеини со вкус на карамелаКолачиња и чоколаден протеински барПротеински бар со карамелаЧоколаден протеински барБело чоколадоConcerns: Salted peanuts and caramel flavoured protein bar.Nutrition value:100 g45 g*%NRV / 45gEnergy1517 kJ/362 kcal675 kJ / 161 kcal8,00%Fat13 g5,..
129 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Protein Indulgence Bar 50g.
      ПРИРОДЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ- БЕЗ ЛАКТОЗА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ПОГОДНО ЗА ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- НИСКО КОЛИЧЕСТВО НА ШЕЌЕРПрепорачано за  ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за СИТЕ ОНИЕ КОИ СЕ ГРИЖАТ ЗА СВОЕТО ЗДР..
149 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Vegan Indulgence Bar 50g.
      ПРИРОДЕН ПРОТЕИНСКИ БАР - ОБРОК КОЈ МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ БЕЗ ВИНА !!!- ПРОТЕИНИ- БЕЗ ЛАКТОЗА- БЕЛГИСКО ТЕМНО ЧОКОЛАДО- ПОГОДНО ЗА ВЕГАНИ & ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ- ХАЛАЛ СЕРТИФИЦИРАН- МОЖЕ ДА ГО КОНЗУМИРАТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕПрепорачано за ВЕГАНИ & ВЕГЕТЕРИЈАНЦИ и за ..
149 ден.
CARBORADE® RECOVERY BAR CARBORADE® RECOVERY BAR
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: CARBORADE® RECOVERY BAR
- ВКУСЕН и ПРАКТИЧЕН ОБРОК!- ДОБИВАТЕ МОМЕНТАЛНА ЕНЕРГИЈА!- ИДЕАЛЕН ОБРОК ЗА СЕКОЈ МОМЕНТ ОД ДЕНОТ!Carborade® Bar е енергетски бар создаден од житарки  во комбинација со сушени парчиња од разни овошја.Се препорачува за активни луѓе за време на тренингот како енергетски извор . Направен од цели ..
40 ден.
Performance Line High Protein Bar Performance Line High Protein Bar
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Performance Line High Protein Bar
Гради “чисти” мускули- Висок % на протеини (28g)- БЦАА- Ниска количина на шеќери- Без глутенПротеински бар со вкус на кокос:Concerns: CocountNutrition Value100 g68 g*%NRV / 68 gEnergy1567 kJ / 375 kcal1057 kJ / 253 kcal12%Fat15 g8,8 g13%of which saturates11 g4,3 g22%Carbohydrate29 g20 g8%of which ..
149 ден.
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)