НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Шејкери


ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE
Hot -26 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE
 - Модерен шејкер, со две комори + метален миксер за побрзо и поквалитетно промешување на суплементите.-  На горниот дел е со широк отвор за да може лесно да ги конзумирате Вашите протеини. -  Шејкерот е со две комори за чување на Вашите суплементи (посебен дел за протеини и посе..
290 ден. 390 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Applied Nutrition Lifestyle Water Bottle 1 L.
Останете хидрирани со овој ЕДНОЛИТАРСКИ супер сад за вода од "Applied Nutrition"! Се одликува со силиконски цуцла, рачка за носење и квалитетно заклучување за да не протекува од затворачот...
550 ден. 690 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Applied Supplement Funnel (инка)
ON-THE-GO - Минијатурната и пренослива големина Ви овозможува да носите секаде со вас....Вашиот омилен протеин или бцаа сега може да го змешате секадеEASY-TO-USE - едноставно, ставете го дното во шипето, а потоа  преку инката лесно истурете го Вашиот омилен суплементДИЗАЈН - ..
150 ден. 190 ден.
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Mini Critical Whey Protein Funnel
ON-THE-GO - Минијатурната и пренослива големина Ви овозможува да носите секаде со вас....Вашиот омилен протеин или бцааEASY-TO-USE - едноставно пополнете го до дното, а потоа  преку инката лесно истурете го во садот за мешањеEASY CLIP CARABINER - Користете го карабинерот за да го за..
190 ден. 240 ден.
Nuclear Nutrition Jug 2.2 lit. Nuclear Nutrition Jug 2.2 lit.
-13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Shaker 750ml Shaker 750ml
Hot -24 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Shaker 750ml
Нашиот шејкер има капацитет од 700мл, брендиран и уникатен син врв. Шејкерот на врвот има решетка за подобро мешање на протеините, завртка на врвот, капаче  и дизајн кој не дозволува протекување. Дизајнот на шејкерот е едноставен и ергономски, а лесниот дизајн го прави совршен за носење во Ваша..
190 ден. 250 ден.
Shaker HQ KEVIN LEVRONE 2018 Silver Shaker HQ KEVIN LEVRONE 2018 Silver
Hot -26 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Kevin Levrone Signature Series Име на продуктот: Shaker HQ KEVIN LEVRONE 2018 Silver
 - Модерен шејкер, со две комори + метален миксер за побрзо и поквалитетно промешување на суплементите.-  На горниот дел е со широк отвор за да може лесно да ги конзумирате Вашите протеини. -  Шејкерот е со две комори за чување на Вашите суплементи (посебен дел за протеини и посе..
290 ден. 390 ден.
Steel Shaker 750ml (сина боја) Steel Shaker 750ml (сина боја)
Hot -13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Applied Nutrition Име на продуктот: Steel Shaker 750ml
Премиум ШЕЈКЕР  од не'рѓосувачки челикДолготраен, силен и сигурен шејкер за мешање на протеините.Одлична алтернатива на Вашиот пластичен шејкер!Steel шејкерот од не'рѓосувачки челик е погодна само за ладни пијалоци. Ве молиме, не користете ги топлите пијалоци...
600 ден. 690 ден.
Шејкер DORIAN YATES  700 ml. Шејкер DORIAN YATES  700 ml.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Шејкер DORIAN YATES 700 ml.
- шејкер за мешање на Вашите суплементи;- пластиката од која е направен е цврста и отпорна, со температури во опсег од -10 ° C до + 50 ° C;- изработен од не токсичен пластичен материјал!  ..
290 ден.
Шејкер DORIAN YATES  700 ml. Шејкер DORIAN YATES  700 ml.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Шејкер DORIAN YATES 700 ml.
- шејкер за мешање на Вашите суплементи;- пластиката од која е направен е цврста и отпорна, со температури во опсег од -10 ° C до + 50 ° C;- изработен од не токсичен пластичен материјал!  ..
290 ден.
Шејкер Fitness Authority 700 ml. Шејкер Fitness Authority 700 ml.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Fitness Authority Име на продуктот: Шејкер Fitness Authority 700 ml.
Модерен шејкер, со широк отвор за да може лесно да ги конзумирате Вашите протеини.Истотака ќе Ви овозможи идеално мешање на протеините со помош на пластичниот миксер кој се наоѓа во внатрешноста. Практичен, со проверен систем на затворање кој нема да дозволи истекување на течноста од шејкерот.Г..
290 ден.
Прикажани 1 до 12 од 13 (2 страни)