Venum

Прикажи:
Сортирај по:
VENUM KOI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE Ново

VENUM KOI 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/WHITE

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестер.Единствениот систем за затворање се состои од не-абразивен вел..

3.590 ден.

VENUM TRAINING CAMP 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/NEO YELLOW Ново

VENUM TRAINING CAMP 2.0 FIGHTSHORTS - BLACK/NEO YELLOW

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ100% полиестерСистем за прицврстување со не-абразивен велкроВнатрешен џебЛикр..

3.590 ден.

VENUM NOGI 2.0 SPATS - BLACK/WHITE Ново

VENUM NOGI 2.0 SPATS - BLACK/WHITE

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ87% Полиестер - 13% Спандекс: мека и отпорна ткаенинаЕргономски рабови и ласт..

3.090 ден.

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - BLACK/WHITE Ново

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - BLACK/WHITE

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ87% Полиестер / 13% ЕластинЗасилени рабовиТехнологија на компресија на Venum:..

3.090 ден.

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - BLACK Ново

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - SHORT SLEEVES - BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ87% Полиестер / 13% ЕластинЗасилени рабовиТехнологија на компресија на Venum:..

3.090 ден.

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK/WHITE Ново

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK/WHITE

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ87% Полиестер / 13% ЕластинЗасилени рабовиТехнологија на компресија на Venum:..

3.390 ден.

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK Ново

VENUM NOGI 2.0 RASHGUARD - LONG SLEEVES - BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ87% Полиестер / 13% ЕластинЗасилени рабовиТехнологија на компресија на Venum:..

3.390 ден.

Спреј за дезинфекција "SPORT SPRAY" - 210ML Ново

Спреј за дезинфекција "SPORT SPRAY" - 210ML

 "СПОРТ СПРЕЈ" - 210MLДобро е познато дека мирисите од спортската опрема и потењето се неподнос..

890 ден.

VENUM CHALLENGER MMA GLOVES

Технички карактеристики:- 4 oz; - вештачка кожа;- голема абсорбирачка моќ;- изработени со неколку сл..

2.890 ден.

Спортска торба "VENUM CHALLENGER PRO BACKPACK - GREY/BLACK"

Tехнички карактеристики:- изработен од полистер, водо-отпорен;- дел за чување на лап топ до 17Ќ'';- ..

3.150 ден.

Спортска торба "VENUM CHALLENGER PRO BACKPACK - BLACK BLACK"

Tехнички карактеристики:- изработен од полистер, водо-отпорен;- дел за чување на лап топ до 17Ќ'';- ..

3.150 ден.

Спортска торба "VENUM CHALLENGER PRO BACKPACK - KHAKI/BLACK"

Tехнички карактеристики:- изработен од полистер, водо-отпорен;- дел за чување на лап топ до 17Ќ'';- ..

3.150 ден.

Спортска торба "VENUM TRAINER LITE SPORT BAG -Khaki/Black"

Tехнички карактеристики:- големи посебни делови каде што може да ставите штитници за нозе и боксерск..

3.990 ден.

VENUM CONTENDER 4.0 FITNESS SHORTS - BLACK/GREY-WHITE

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ95% полиестер - 5% спандекс: удобност и отпорност4-насочен стреч конецОтворен..

3.090 ден.

Loading...
Loading...