НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Activ Lab

Бренд: Activ Lab Име на продуктот: MACHINE MAN JOINT & RECOVERY
MACHINE MAN JOINT & RECOVERY е особено препорачливо за сите лица кои извршуваат различни спортски дисциплини и имаат зголемување на оптоварувањето на зглобовите. Глукозамин и хондроитин обезбедуваат супстанци за биосинтезата на макромолекули кои ja градат зглобната 'рскавица ( гликозаминогли..
1190 ден. 1390 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: HGH NIGHT
ХГХ Најт - 60 капсули - ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА СИЛАТА!!! Состав:- Аргинин пироглутамат- ГАБА- Лизин хидрохлорид Activlab HGH Night:- содржи GABA - гама-амино-бутрична киселина- ја стимулира секреција на природниот хормон за раст- го забрзува растот на мускулната сила и маса- има смирувачки св..
790 ден.
ENDURANCE GEL - RUN & BIKE ENDURANCE GEL - RUN & BIKE
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: ENDURANCE GEL - RUN & BIKE
Ендуранс гел- Бета-Аланин- Вкус Тути ФрутиНето тежина 40г- Продуктот содржи јаглехидрати и бета аланин.Нутритивни факти     1 кесичка (40г)Бета-аланин           2000мгКалиум            &nbs..
149 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: FIT DRINK 250 ml.
Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % масти !Фит Дринк е лесно газиран пијалак со вкус на боровница & манго кој содржи Л-карнитин и фолна киселина. Не содржи шеќер и калории.Содржи засладувачи.Состав: Вода, регулатор на киселост (лимон..
60 ден. 69 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: HGH DAY
ХГХ Деј - СТИМУЛАТОР НА ХОРМОНОТ ЗА РАСТ!!!- пакување: 60 капсули!СОСТАВ:- 1500 Мака екстракт- 900 мг. Аргинин- 450 мг. Орнитин- 20 дневни порцииАктивлаб спорт - Додаток во исхраната ХГХ Деј е комбинација од мака, орнитин, аргинин и цинк.Мака е извор на стероидални сапонии и зеленчук стер..
650 ден. 790 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: SOYA PRO 2kg.
"SOYA PRO" - идеален протеински напиток за Вегетеријанци и Вегани101 калории24г протеин0 гр. јагленохидрати0.5 грама масти66 порцииТежина: 2 килограмиВкус: чоколадо, ванилаПрав за припрема на здрав пијалок.Соја Про – Нутриент создаден од природен протеински изолат од соја. Извор на високо квалит..
1690 ден. 1890 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: Tribuactiv B6 90 caps
Tribuactiv B6 е комбинација на екстракт од:- Тribulus terrestris- Магнезиум- Цинк и - Витамин Б6. Една од компонентите Трибулус се стероидни сапонини. Основниот елемент на молекулите на стероидалните сапонии е стеролскиот скелет (С27), сличен на оној од кој се прави тестостеронот. Магнезиумот придон..
590 ден. 690 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: L-CARNITINE GREEN TEA
Л-Карнитинот Плус Зелен чај е комбинација на L-карнитин и екстракт лисја од зелен чај, кои содржат epigallocatechin gallate (EGCG). Еден од клучните функции на L-карнитинот се состои во транспортот на долгиот ланец масни киселини во клетките. EGCG делува како силен антиоксиданс, што е 100 пат..
690 ден. 770 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: SOYA PRO 750 gr.
"SOYA PRO" - идеален протеински напиток за Вегетеријанци и Вегани101 калории24г протеин0 гр. јагленохидрати0.5 грама масти26 порцииТежина: 750 грамаВкус: чоколадо, ванилаПрав за припрема на здрав пијалок.Соја Про – Нутриент создаден од природен протеински изолат од соја. Извор на високо квалитет..
650 ден. 790 ден.
ISOTONIC "RUN&BIKE" ISOTONIC "RUN&BIKE"
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: Isotonic
Концентриран изотоничен пијалок дизајниран за спортисти (за дисциплини на издржливост)Isotonic е пијалок кој го изедначува нивото на вода и електролити излачени од телото во процесот на потење. Исто така  надополнува со витамини и минерални соли, а во мала мерка и јаглехидрати потрошени за в..
490 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: BCAA XTRA DRINK ENERGY 250 ml.
БЦАА ЕкстраЛ-леуцин      Л-исолеуцин           Л-валин        4000мг БЦААКофеинДодаток во исхраната. Содржи засладувачи. БЦАА Екстра Дринк е функционален напиток кој содржи амино киселини..
69 ден. 75 ден.
Бренд: Activ Lab Име на продуктот: BCAA XTRA 250 ml.
БЦАА ЕкстраЛ-леуцин      Л-исолеуцин           Л-валин        4000мг БЦААЛесно газираноДодаток во исхраната. Содржи засладувачи. БЦАА Екстра Дринк е функционален напиток кој содржи амино ..
69 ден. 75 ден.
Прикажани 1 до 12 од 22 (2 страни)