НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Dorian Yates Nutrition

Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Game Changer Mass 3 kg.
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј протеин изолат, хидролизиран казеин Револуционерен гејнер за мускули64 гр. протеин128 гр. Јагленохидрати5 гр. креатинЛ ГлутаминА-АКГЛ ЦитрулинЛ ЛизинВитаминско - минерален комплексЦинкМагнезиумА..
1990 ден. 2390 ден.
Shadow Whey Protein 2 kg. Shadow Whey Protein 2 kg.
Hot -18 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Shadow Line Whey Protein
100% Веј Протеин Концентрат23 гр. протеин 7.3 гр. БЦАА4.4 гр. ГлутаминНето тежина 2кгВеј протеинот е во боди билдингот исто толку време колку што постои и боди билдингот. Влегувањето на Доријан Јејтс на пазарот на протеини, без сомнение, го постави највисокиот квалитет, концентрат премиум прот..
2450 ден. 2990 ден.
Shadow Whey Protein Isolate 2 kg. Shadow Whey Protein Isolate 2 kg.
Hot -7 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Shadow Whey Protein Isolate 2 kg.
100% веј протеински изолат- 26 гр. протеин во еден сервинг !!! - 0 гр. масти !!!- 0 гр. шеќер !!!- Брза Абсорбција !!!Протеински производ кој Ви го дава најчистиот веј протеински изолат.Веј протеин изолат прав создаден во процес на неколку-фазен вкрстена микрофилтрација, дозволувајќи да се ..
3690 ден. 3950 ден.
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: THE GLUTAMINE
 Ултимативен мускулен штит- 4.5 гр. Л Глутамин - 50 мг. Бета Глукан во една доза- Порции во пакувањето:  67 !!!!!Нето: 300гГлутаминот. Додаток во исхраната. Како додаток во исхраната со Л Глутамин и Бета Глукан, препорачливо за атлети и физички активни луѓе.Состав: Л-глутамин, ..
990 ден. 1090 ден.
Шејкер DORIAN YATES  700 ml. Шејкер DORIAN YATES  700 ml.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Шејкер DORIAN YATES 700 ml.
- шејкер за мешање на Вашите суплементи;- пластиката од која е направен е цврста и отпорна, со температури во опсег од -10 ° C до + 50 ° C;- изработен од не токсичен пластичен материјал!  ..
290 ден.
Шејкер DORIAN YATES  700 ml. Шејкер DORIAN YATES  700 ml.
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Шејкер DORIAN YATES 700 ml.
- шејкер за мешање на Вашите суплементи;- пластиката од која е направен е цврста и отпорна, со температури во опсег од -10 ° C до + 50 ° C;- изработен од не токсичен пластичен материјал!  ..
290 ден.
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: BLOOD & GUTS
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета аланин за продолженa издржливост- 4000 mg Arginine AKG за зголемена Сила- 500 mg L-тирозин за подобрување и зајакнување на мозочно - мускулната врска- 350 mg кофеин за зголемен фокусВитамин Б3 и 3 приро..
1390 ден. 1690 ден.
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: THE CREATINE 316g
КРЕАТИНОТ Врвен креатински комплексОд Дораин ЈЕИТС 6х Мр. Олимпија·         3000 мг. Креатин монохидрат ·         3000 мг. трикреатин малат ·         0г шеќери ..
850 ден. 990 ден.
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: HIT BCAA 10:1:1 400g
HIT BCAA 10: 1: 1 содржи масивни 12 грама BCAA (разгранети синџири на амино киселини) по порција, дизајнирани за да го минимизираат уништувањето на ткивата за време на тренингот и да го подобрат времето за обновување помеѓу тренинзите.Ја подобрува издржливоста и продолжува го интензитетот со вклучув..
1450 ден. 1690 ден.
Shadow Whey Protein Isolate 908 gr. Shadow Whey Protein Isolate 908 gr.
-13 % НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dorian Yates Nutrition Име на продуктот: Shadow Whey Protein Isolate 908 gr.
100% веј протеински изолат- 26 гр. протеин во еден сервинг !!! - 0 гр. масти !!!- 0 гр. шеќер !!!- Брза Абсорбција !!!Протеински производ кој Ви го дава најчистиот веј протеински изолат.Веј протеин изолат прав создаден во процес на неколку-фазен вкрстена микро..
1990 ден. 2290 ден.
Прикажани 1 до 10 од 10 (1 страни)