НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Gold`s Gym Stringer Joe Premium

Gold`s Gym Stringer Joe Premium
Gold`s Gym Stringer Joe Premium
НЕМА НА ЗАЛИХА
Gold`s Gym Stringer Joe Premium
Gold`s Gym Stringer Joe Premium

Подобрена верзија на ретро-златниот Gold`s Gym Stringer Joe Premium Y-Back Tank Top.

Овој понов модел се вклопува како неговиот претходник, но тој користи многу помек, поцврст и повеќе дишечки памук (за разлика од оригиналниот подебел и погруб памук). 

Gold`s Gym Stringer Joe Premium
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: Gold`s Gym Stringer Joe Premium
1490 ден.