-8% KFD COOKING SPRAY - BUTTER FLAVORED OIL - 201 G

  • Практично и економично дозирање
  • Совршен за ладни и топли јадења
  • Природна, мирисна арома


Спреј за готвење KFD со вкус на путер е нискокалорична алтернатива на традиционалните масти за пржење. Составот вклучува високо квалитетно масло од репка и екстра девственото маслиново масло. Високиот притисок на производот го прави спрејот економичен и трае многу долго време. Покрај тоа, една порција е околу 2 kcal.

Новиот рецепт сега ви овозможува да уживате во уникатната, путер арома на пржени јадења.

 

KFD спреј со вкус на путер за готвење:

- само приближно. 2 kcal по порција (одлично за луѓе со диета со малку маснотии)

- одличен за пржење

- нов, вкус на путер

- трае долго време

 

Протресете пред употреба. Прскајте на растојание од 20 см.


Содржина 1 дел        

(0,25 g)

100 g

Енергетска вредност

2,00 kcal

800 kcal

Масти

0,22 g

86 g

 

заситени масти          

0,01 g

5.5 g

Јаглехидрати

0,00 g

0 g

шеќери

0,00 g

0 g

Влакна

0,00 g

0 g

Протеини

0,00 g

0 g

Сол

0,00 g

0 g

KFD COOKING SPRAY - BUTTER FLAVORED OIL - 201 G

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме

  • Прегледи: 238
  • Производител: KDF
  • Код на продуктот: KFD COOKING SPRAY - BUTTER FLAVORED OIL - 201 G
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
Онлајн понудата трае уште:
  • Редовна цена: 490 ден.

  • Онлајн цена: 450 ден.

Ознаки: KFD COOKING SPRAY - BUTTER FLAVORED OIL - 201 G, спреј за готвење

BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT -8%
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета ал..
1.690 ден. 1.550 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg -9%
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
3.290 ден. 2.990 ден.

Game Changer Mass 3 kg. -8%
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј ..
2.550 ден. 2.350 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Л..
70 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Екстрим ТиробурнНАЈЕФИКАСНИОТ ТОПАЧ НА МАСТИ!!!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ТЕРМОГЕНЕЗАТА!- МОЌЕН СТИМУЛАНС НА МЕТ..
1.290 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

Loading...
Loading...