НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK

VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

МАТЕРИЈАЛИ: 87% полиестер - 13% Спандекс / еластична и многу отпорна ткаенина / засилени рабови.

ВЕНУМ КОМПРЕСИОНА ТЕХНОЛОГИЈА: Ја подобрува циркулацијата на крвта во мускулите и го забрзува времето на закрепнување.

ВЕНУМ ДРАЈ ТЕК ™ ТЕХНОЛОГИЈА: Обезбедува оптимална контрола на топлината на телото.

ДИЗАЈН: Сублимиран впечаток во влакната за максимална издржливост / вклопување / гумена лента лоцирана на половината.

Со внатрешен џеб за штитник.

Тежина: 0.2000

Бренд: Venum

VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: VENUM G-FIT COMPRESSION SHORTS - BLACK
2460 ден.
Ознаки: шорцеви