НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM CHALLENGER MMA GLOVES

VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
VENUM CHALLENGER MMA GLOVES

Технички карактеристики:

- 4 oz; - вештачка кожа;

- голема абсорбирачка моќ;

- изработени со неколку слоеви на компресирана пена за подобра заштита и абсорбирање при удар;

- Прилагодливи за секоја рака;

- Ексклузивен велкро систем за затворање;

- Дизајнирано во Тајланд.

VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: VENUM CHALLENGER MMA GLOVES
2890 ден.