НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Блог - веј протеин RSS Feed

03 Apr WHEY ПРОТЕИНИ – СЕ ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ
Ивица 3 8938
                                               Whey протеин, или познат како протеин добиен од сурутка е еден од најпопуларните напитоци помеѓу рекреативците, аматерите и професионалните спортисти но ..
29 Mar Која е разликата помеѓу протеин од сурутка и казеин протеин?
Ивица 0 1076
Протеинот од сурутка  и казеинот се два од најпопуларните протеински додатоци на пазарот и со добра причина. Тие се висококвалитетни, високо биодостапни, комплетни протеини кои се особено богати со ра..
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)